Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

Загальнонаціональний карантин

Шановні гості та відвідувачі нашого сайту!

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-10 та COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту   на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання. Рекомендуємо вчасно, відповідно до встановленого графіку, під’єднуватися до системи дистанційного навчання нашого навчального закладу та працювати онлайн з викладачами. Отримати додаткову інформацію та поспілкуватись з колективом та адміністрацією  ви зможете в системі або у власних онлайн групах.

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.


 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти


11 березня 2020 року на базі ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» було проведено обласний ІІ етап Всеукраїнського  конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії «Машиніст тепловоза» (кваліфікація: помічник машиніста тепловоза).


Конкурс професійної майстерності - це чудова нагода професійно самовиразитися, застосовувати набуті знання на практиці, поділитися досвідом та професійними здобутками;  нагода ще раз відчути азарт змагання і радість успіху, шлях до професійного вдосконалення.

Детальніше...

 

День відкритих дверей – завжди свято!


Нещодавно 06 березня Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту тепло і гостинно зустрічало майбутніх абітурієнтів, їх батьків і всіх бажаючих познайомитися із нашим закладом. У цей привітний весняний день  в училищі було гамірно: панувала святкова, а водночас робоча атмосфера. Напередодні жіночого свята учні училища подарували святковий концерт усім присутнім,  привітали жінок, дівчат із святом весни! До Дня відкритих дверей ретельно готувався увесь училищанський колектив: керівництво, майстри, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки. Майбутнім студентам та їхнім батькам, гостям, які приїхали з різних регіонів, була запропонована цікава насичена програма, яка яскраво висвітлювала різні сторони життя нашого закладу: його багату вікову історію, розвиток, матеріально-технічну базу,  робочі будні та дозвілля наших вихованців.

Детальніше...

 

З 8 березня!

Дорогі жінки! Вітаємо Вас зі святом весни - 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а Ви залишайтеся завжди такою ж неповторною якою Ви є зараз. Від усієї душі приєднуємось до всіх вітань та поздоровлень, що Ви вже отримали, та ще раз бажаємо здійснення усіх Ваших мрій.

З повагою, чоловічий колектив викладачів КМВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери