Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

ZDSimulator - тренажер керування локомотивом та усуненням несправностей

 

Участь у міжнародному засіданні керівників партнерських навчальних закладів

Наприкінці вересня на базі школи «Орнаті» (Грузія) відбулося засідання керівників партнерських навчальних закладів із Грузії, України, Словаччини, Молдови, Латвії, Польщі, Азербайджану та Вірменії. Україну представляли Стецюк Андрій Олексійович – директор Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та Осіпчук Лариса Василівна – заступник директора.

Детальніше...

 

З Днем вчителя!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дорогі колеги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в уіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


Колектив Козятинського МВПУЗТ

на чолі з директором Стецюком А.О. 

День знань в училищі

Перше вересня – особливий день для всіх, хто переступає поріг навчальних закладів: педагогів, учнів та їхніх батьків. Адже це початок нової сторінки історії їхнього життя.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери