Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Відзначення Дня Соборності України

22 січня учнівський та педагогічний колектив Козятинського МВПУЗТ долучилися до відзначення 100-річчя  підписання Акта злуки між УНР і ЗУНР, взявши участь у міських заходах разом з громадськістю міста. Цей день ввійшов в історію, як День Соборності України.  І сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу.

Детальніше...

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!


Адміністрація Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту
щиросердечно вітає всіх з
наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Шановні відвідувачі нашого сайта!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб напередодні новорічних свят у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а у Вашому житті назавжди запанують гармонія та вдача!

Зичу всім Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові!

З повагою,  директор Козятинського МВПУЗТ              Стецюк А.О.

Детальніше...

 

З Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим наших європейських партнерів – колективи навчальних закладів: Технікуму комунікацій та зв’язку ім. Іполита Цегельського в м. Познань, Вільнюського училища залізничного транспорту та комерційних послуг, Даугавпілського технікуму, Таллінського технікуму, Бельцького транспортного коледжу – християн західного обряду, Доправна академія в м.Тренчин (Словаччина). Бажаємо всім тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім’ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень. Достатку вам, благочестивих думок і справ, віри, миру і любові!


Колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

Детальніше...

 

Ремонт PESO 006 учнями КМВПУЗТ

20 грудня 2018 р. під час проведення виробничого навчання (за програмою з впровадженням елементів дуальної форми) на базі локомотивного  депо Козятин учні гр. №28 разом з майстром Бялошицьким Юрієм Леонідовичем  відпрацьовували навики проведення ремонту рухомого складу на прикладі рейкового автобусу PESO 006.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери