Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

З Днем залізничника!

Шановні залізничники! У цей святковий день я хотів би сказати, що не випадково вжив слово «шановні»: ви дійсно гідні поваги за вашу працю, за ваші успіхи, за те, що завдяки вашим старанням працює величезна махина залізниць нашої країни. Кожен з вас сумлінно і чесно виконує свою роботу, і тому в загальній справі не завжди видно окремий внесок окремого співробітника окремого підрозділу. Однак це зовсім не скасовує того, що ви – гордість держави. Зі святом вас! З Днем залізничника!


З повагою, адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

Детальніше...

 

Участь педагогічних працівників у майстер-класі


Майстри виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер; офіціант» Лазарчук Наталія Вячеславівна та Головатюк Ольга Миколаївна 8 жовнтя 2019 року брали участь у  майстер-класі, який проводився на базі Навчально – практичного центру агротехнічних технологій ВПУ – 42 – експериментальному майданчику.

Детальніше...

 

ПЕРЕМОГА В ОДИНАДЦЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» ТА ДЕСЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВКЦІ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ «WORLD EDU»


22-24 жовтня 2019 р. Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Київському Палаці дітей та юнацтва організувала та провела Одинадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Десяту міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

Детальніше...

 

Богатир училища - 2019


До дня Захисника України в Козятинському МВПУЗТ відбулося спортивне свято «Богатир училища - 2019», організаторами якого стали адміністрація та учнівське самоврядування училища та ГО «StreetWorkoutKazatin», співорганізаторами та спонсорами стали: приватний підприємець Сергій Вольний, депутата Вінницької обласної  ради Людмили Куликівської, керівника ТОВ Зернокомплекс «Сиваш» Олександра Ковернеги,  спортивного комплексу  «АтлетикА»,  салон краси «INFINITY», піцерія «Armato Pizza», кафе  «Ассоль», салон краси «Каприз», басейн «Дельфін»,  магазин електротоварів «Електромайстер».

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери