Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

Вшанування талановитої молоді Вінниччини «ТАЛАНТИ ПОДІЛЛЯ-2020»


25 вересня в рамках традиційного обласного свята обдарованої молоді «Таланти Поділля» відбулось урочисте віншування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів та педагогів,  які їх підготували.

До церемонії нагородження в форматі Zoom долучився голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Сергійович Борзов, керівники органів управління освітою, очільники закладів освіти, учнівська та студентська молодь області та її наставники.

Детальніше...

 

Професійні будні у ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ»


Здобувачі освіти  групи № 202 на уроці виробничого навчання з професії «Кондитер» під керівництвом  майстра виробничого навчання Таїси Миколаївни практично відпрацьовують тему з приготування кондитерських виробів з дріжджового тіста.

Детальніше...

 

З Днем народження!!!
 

День знань в училищі 2020


Першого вересня, у День знань, училище гостинно відкрило двері для своїх учнів. Цьогорічне свято початку нового навчального року було особливим. Після довгої розлуки зустрічалися учні, майстри виробничого навчання, викладачі та батьки. І святкові заходи до Дня Знань були організовані лише для першокурсників, звичайно, з дотриманням всіх карантинних вимог.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери