Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Випускний вечір


Закінчення навчального закладу - це важлива подія в житті кожного випускника, це початок дуже відповідального етапу в житті та прощання з дитинством.

27 червня 2018 року в Козятинському МВПУЗТ відбувся випускний вечір. Щирі вітання передав Роман Сергійович Веприцький, виконуючий обов'язки директора Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та галузева молодіжна рада Укрзалізниці..

Роман Сергійович подякував випускникам за те, що зробили правильний вибір і освоїли потрібну професію залізничника. І наголосив, що всі випускники будуть працевлаштовані, тому що залізнична галузь потребує молодих кваліфікованих робітників.

Випускників вітали також директор училища Стецюк Андрій Олексійович, педагоги та батьки. Свято пройшло у теплій родинній атмосфері.

Бажаємо вам, дорогі випускники,  здійснення мрій, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті! 

ЛІТНЯ ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З ПРОФЕСІЇ «КУХАР; КОНДИТЕР; ОФІЦІАНТ»

У Козятинському училищі навчають професії, яка важлива для кожної людини. Це професія «Кухар. Кондитер. Офіціант». Адже від споживання їжі залежить не тільки здоровий фізичний стан кожного з нас, але й настрій. Недарма старе прислів'я наголошує: «Гарний кухар вартий лікаря».

Детальніше...

 

Дуальна освіта

 

Система дуальної освіти

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери