Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

З Різдвом Христовим!


 

Шановні учні, батьки, колеги та гості нашого сайту!

25 грудня Різдво святкує Римо-Католицька Церква, більшість протестантських Церков, а також частина православних.

Тож вітаємо з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами! Бажаємо щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!

Свято Різдва Христового нерозривно пов’язане з найкращими почуттями, які живуть в серці кожного і єднають нас. Це віра і надія на краще, любов до близьких, сподівання на порозуміння, вміння вибачати.

Різдвяні свята - це чудова нагода проявити щирість почуттів, відчути радість спілкування з рідними, друзями та коханими, поділитися з ними душевним теплом, висловити їм свою повагу та вдячність. Хай добрі слова і справи, сказані і зроблені в ці дні, багаторазово примножуються протягом року!

Нехай здіснюються усі Ваші благі задуми, панує благополуччя у родинному колі, а життя буде багатим на приємні події.

 

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

 

Перемога у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

01 грудня 2017 року учениця групи № 322 (професія: «Кухар. Кондитер. Офіціант) Козятинського МВПУЗТ Сушко Тетяна у складі регіональної команди представників ПТНЗ Вінницької області взяла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за професійною компетенцією кондитерське мистецтво (майстер в/н Плисак Тетяна Михайлівна).

Детальніше...

 

Відкриття навчально-практичного центру


Відкриття навчально-практичного центру на базі

ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» з підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Помічник машиніста тепловоза», «Помічник машиніста електровоза», «Монтер колії»


 

28 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Помічник машиніста тепловоза», «Помічник машиніста електровоза», «Монтер колії», створеного відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації № 290 від 05.05.2017 року.

Детальніше...

 

Участь у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» з професії «Перукар»

10 листопада 2017 року в приміщенні Вінницького училища сфери послуг відбувся півфінал Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» з професії «Перукар».В конкурсі брали участь 4 профільних навчальних заклади Вінницької області (з міст Вінниця, Калинівка та Козятин). Тематикою, яка випали при жеребкування, для Вінницької області була «Створення образу в стилі субкультури. Панк».

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери