Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

ЛАСКАВО ПРОСИМО!


 

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально – виробничої роботи ЗП(ПТ)О

20 лютого 2020 року  на базі нашого закладу освіти  Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області провів засідання обласної методичної секції заступників директорів ЗП(ПТ)О  з навчально – виробничої роботи  на тему: «Формування  нового змісту, інноваційних  форм і методів виробничого навчання здобувачів освіти. Використання в освітньому процесі елементів дуальної форми навчання».

Учасники заходу: заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О Вінницької області;  директор Навчально-методичного центру ПТО у Вінницькій області - Дорош В.С., методист НМЦ ПТО  – Марчук В.А., адміністрація Козятинського училища.

Детальніше...

 

Зустріч з представниками німецько-української промислово-торговельної палати


21 лютого на базі Козятинського міжрегіонального ВПУ залізничного транспорту відбулась зустріч з  головою правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александром Маркусом та представниками адміністрації ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство".

Детальніше...

 

День відкритих дверей

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого закладу освіти на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією  буде проходит 06 березня о 9.30 годині.

Ми чекаємо на вас, майбутніх здобувачів освіти, ваших батьків та друзів. Увесь педагогічний та учнівський колективи ретельно готуються до цієї зустрічі.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери