• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

ДО ВІДОМА УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Адміністрація Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту інформує своїх здобувачів освіти та їх батьків: відповідно до Листа МОН України №1/9 -697 від 16.12.2020 р., а також постанови Уряду №1236 від 09.01.2021 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2», відповідно до якої заборонятиметься відвідування закладів освіти з 08 по 24 січня 2021 року, ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ІІ СЕМЕСТРІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 12 СІЧНЯ 2021 РОКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ (орієнтовно до 24 січня).

Для здобувачів освіти, які проживають у гуртожитках, продовжують діяти рекомендації з організації протиепідемічних заходів щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затверджені постановою Головного санітарного лікаря № 48 від 04.08.2020 р. 

З Новим роком! (2021)

Дорогі колеги та гості нашого сайту! Ось і підійшов ще один рік до кінця! Трохи шкода, бо в минуле відходять ті чудові події, які згуртували наш колектив. Але не турбуйтеся, адже попереду ще багато нового, яке нам належить пережити разом! Нехай все, що прийде в Новому році, принесе нашому колективу, учням, батькам тільки зміни на краще, добробут і зростання доходів! З Новим роком, дорогі друзі!


Адміністрація Козятинського МВПУЗТ

на чолі з директором Стецюком А.О.


 

З Днем Святого Миколая!


Шановні учні, викладачі та гості нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О від усього серця вітає Вас із Днем Святого Миколая!

Дорогі друзі, вітаємо з Днем Святого Миколая і бажаємо, щоб у вашій душі завжди панували віра, благочестя, гармонія і надія. Нехай ангели невідступно слідують за вами, оберігають від бід і допомагають в добрих справах. Нехай це свято наповнить ваші серце щастям і любов'ю. Бажаємо здоров'я і сил, радості і наснаги. І нехай Святий Миколай пошле вашим родинам любові і щастя.

З повагою до Вас, адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

 

Привітання з днем св. Миколая


Вже стало гарною традицією в Козятинському МВПУЗТ  вітати дітей-сиріт та дітей з інвалідністю з днем святого Миколая.


На учнів чекали святкові смаколики, смачні подарунки та концертна програма.


Учнів привітали директор училища Стецюк Андрій Олексійович та заступник директора Осіпчук Лариса Василівна. Святковий настрій створили учні гуртка художньої самодіяльності запальними танцями, піснями та цікавою руханкою.

Солодощі та подарунки для учнів придбали голова учнівської профспілкової організації Туржанська Є.В. та члени учнівського самоврядування.  

Всі діти були задоволені, веселі та в святковому настрої.
 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери


Перекладач