Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

«Слова, які обпалюють серце…» (пам’ятна зустріч з учасником АТО)


Напередодні свята – Дня українського козацтва, в групі № 18 (професія: «Провідник пасажирських вагонів») за участі заст. директора з виховної роботи Осіпчук Л.В. та майстра в/н Булич О. В. була проведена зустріч з учасником АТО - заступником начальника відділу – начальником відділення соціально-гуманітарного забезпечення Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (ДПСУ) ім. Героя України генерал-майора Ігоря Молота підполковником БУЛИЧ АНДРЄМ ІВАНОВИЧЕМ.

Детальніше...

 

З Днем українського козацтва та Днем захисника України

Шановні учні, батьки, викладачі та гості нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О від усього серця вітає Вас з Днем українського козацтва, Днем захисника України та святом Покрови!

 

Зичимо всім козакам, козачатам та їх родинам щастя, здоров'я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля розквіту України.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Схиляємо голову перед подвигом  захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаємо нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!


Колектив Козятинського МВПУЗТ

на чолі з директором Стецюком А.О.

 

 

Засідання молодіжної ради у Козятинському МВПУЗТ


9 жовтня 2019 року навчальний заклад Козятинське міжрегіональне професійно-технічне училище залізничного транспорту став майданчиком для історичної зустрічі здобувачів освіти- представників Молодіжних Рад учбових закладів 5 країн Європи: Словакії, Польщі , Латвії , Литви , Молдови та 16 навчальних закладів України.

Детальніше...

 

З Днем вчителя!

Шановні освітяни!

   Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дорогі колеги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в уіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


Колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.


 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери