• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Вручення учнівських квитків

В Козятинському училищі залізничного транспорту відбулася традиційна подія — вручення учнівських квитків. На урочистому зібранні здобувачів освіти 1 курсу привітав директор училища А.О.Стецюк. Андрій Олексійович побажав здобувачам освіти цікавого та плідного навчання, успіхів у здобутті обраної професії.

Детальніше...

 

КОЗЯТИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ – МАЙДАНЧИК ЗМАГАНЬ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE” у 2021 р.


20 жовтня 2021 р. на базі училища пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту».

Детальніше...

 

Училищний конкурс з професії «Машиніст тепловоза»

У Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі 07.10.2021 р. пройшов училищний конкурс з професійної майстерності серед здобувачів освіти  з професії  «Машиніст тепловоза» кваліфікація  «помічник машиніста тепловоза» з метою  популяризації професії для обслуговування залізничного транспорту, створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та в рамках професійного тижня з підготовки до  І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту» у 2021 році.

Серед конкурсантів змагалися здобувачі освіти трьох груп: Музичук Вадим (група 403), Бондаренко Назар (група 28), Ясінський Ярослав (група 304).

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем працівників освіти!

  


На початку жовтня освітяни відзначають День працівників освіти. В училищі в цей день пройшов святковий концерт, який підготували учасники гуртків художньої самодіяльної творчості.

Вітали наших працівників почесними грамотами та відзнаками заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Олександр Пузир, депутат районної ради Лілія Крилова та заступник Козятинського міського голови Костянтин Марченко. 

Почесною грамотою від Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради був нагороджений колектив ДПТНЗ Козятинське МВПУЗТ за сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти. 

Невтомну працю наших освітян-залізничників відзначили на рівні Укрзалізниці – знаками  «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці», почесними грамотами від Козятинської територіальної профспілкової організації залізничників та грамотами Козятинської дирекції залізничних перевезень.

Вітаємо наших освітян з професійним святом, бажаємо успіхів та творчого натхнення! 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери


Перекладач