Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Практика та відпочинок учнів в Болгарії

Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту продовжує активно впроваджувати в навчально-виробничий процес шляхи та методи підготовки учнів до життя в європейському суспільстві.

Детальніше...

 

Неповторне свято юності – випускний вечір

Вже традиційно в останній червневий день в Козятинському училищі проходить випускний вечір. Цей день проводить невидиму межу між дитинством і юністю. Тому важливо, щоб в цей день наші випускники відчували наші підтримку і турботу.

Детальніше...

 

Вітаємо переможницю!


Робота з обдарованими учнями посідає вагоме місце в навчально-виховному процесі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. З великим задоволенням наші діти беруть участь в конкурсах різного рівня: міжнародних, всеукраїнських, обласних, тощо.

Детальніше...

 

Участь у польсько-німецькій конференції

2 червня в залі засідань Великопольського воєводства м. Познань (Польща) була проведена міжнародна конференція на тему «Підвищення якості освіти професійно-технічних навчальних закладів за рахунок залучення роботодавців в процес адаптації професійної підготовки до ринку праці» в рамках польсько-німецького проекту.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери