Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Перемога у "V International Computer Skills Competition" конкурсі

Згідно Познанської угоди з 28 травня по 01 червня 2018 року в місті Даугавпілс (Латвія) на базі PIKC Daugavpils Tehnikums відбувся V International Computer Skills Competition, в якому взяли участь команди з дев’яти країн: України, Латвії, Литви, Естонії, Польщі, Словаччини, Молдови, Естонії.

Детальніше...

 

Перемога у конкурсі «Учитель - 2018» серед викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ

31 травня 2018 року  у м. Вінниці на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» відбувся фінал обласного конкурсу «Учитель – 2018» серед викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ. Участь у ньому брали учасники-переможці попередніх етапів: І-го етапу - оцінювалося професійне портфоліо конкурсанта); ІІ-го етапу – «Учитель-професіонал» (оцінювалися відеоматеріали уроку), а також «Відкритий урок» (проведення на базі навчального).

Детальніше...

 

Участь в обласному фестивалі «Творча молодь Вінниччини»

22 травня 2018 року на Європейській площі міста Вінниці відбувся Регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини».

Детальніше...

 

Всесвітній день вишиванки

З метою збереження українських цінностей,  споконвічних народних  традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу  щороку у травні по всій Україні люди вбираються у вишиванки і влаштовують марші.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери