Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Унікальна можливість для випускників Козятинського МВПУЗТ


У  КОЗЯТИНСЬКОМУ МВПУЗТ

БЕЗ ЗНО

НАВЧАННЯ У ВІННИЦЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ КОЛЕДЖІ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

ВІННИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ІНСТИТУТУ

Випускники нашого училища мають унікальну можливість продовжити навчання (ступенева освіта БЕЗ ЗНО)  у Вінницькому кооперативному коледжі, який працюватиме на базі Козятинського МВПУЗТ, отримати диплом молодшого спеціаліста за спеціальностями:

  • Готельно-ресторанна справа (для професії «Кухар. Кондитер. Офіціант»)
  • Виробництво харчової продукції (для професії «Кухар. Кондитер. Офіціант»)
  • Маркетинг (для всіх професій)
  • Комерційна діяльність (для професії «ОКН. Агент з постачання»)
  • Облік та оподаткування (для професії «ОКН. Обліковець»)

Форма навчання – стіціонар та заочна. Термін навчання – 1 - 1,5 роки.

БЕЗ ЗНО

НАВЧАННЯ В ВІННИЦЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ ІНСТИТУТІ

По закінченні навчання у Вінницькому кооперативному коледжі БЕЗ ЗНО можна продовжити навчання у Вінницькому кооперативному інституті за обраною спеціальністю і отримати диплом бакалавра або магістра.

Форма навчання – заочна та стаціонар. Термін навчання 2-2,5 роки.

Останній семестр навчання в інституті відбувається в м. Кельце (Польщі). Протягом всього семестру навчання за кордоном студенти отримують стипендію та дозвіл на офіційну роботу в Польщі. Отриманий диплом бакалавра або магістра дозволить працювати в Європі та інших країнах світу за фахом.

Тел.: (04342) 2-00-65, навчальна частина

E-mail: vpuzt@mail.ua

 

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


9 травня учнівський та педагогічний колективи училища традиційно беруть участь у міських заходах щодо відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

 

День пам’яті і примирення


Минають роки, відлітають у вічність. Вже виповнився 72 рік з часу визволення Європи від нацизму. Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси.

Детальніше...

 

З Днем перемоги!

Вітаємо з Днем пам'яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за їх безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву. Бажаємо всім міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя і злагоди! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором

Стецюком Андрієм Олексійовичем

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери