Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Проведення спільної наради щодо впровадження дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників для Укрзалізниці на базі Козятинського МВПУЗТ

05 червня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» відбулася спільна нарада АТ «Укрзалізниця», керівників виробничих підрозділів АТ «Укрзалізниця»,   Асоціації навчальних закладів залізничного профілю України, керівників інших навчальних закладів, що співпрацюють з Укрзалізницею щодо впровадження елементів дуальної форми навчання в освітній процес.

Детальніше...

 

Участь у Х-Всеукраїнському зльоті Юних залізничників «Моє покликання - залізничник»

На запрошення директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Р.С. Веприцького  учні та працівники Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором А.О. Стецюком були присутні на урочистому відкритті Х-Всеукраїнського зльоту Юних залізничників «Моє покликання - залізничник». 

Детальніше...

 

Екскурсія у Верховну Раду України

На запрошення Народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина учні та працівники Козятинського МВПУЗТ 29 травня 2019 року відвідали Верховну Раду України.

Детальніше...

 

Участь в аматорському онлайн турнірі України з кіберспорту «iTalent» серед молоді

31 березня 2019 року відбувся найбільший аматорський онлайн турнір України з кіберспорту «iTalent» серед молоді віком до 19 років. Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Детальніше...

 
АвторизаціяДистанційне
Голосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери