МВПУЗТ
Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Вітаємо переможницю!


Робота з обдарованими учнями посідає вагоме місце в навчально-виховному процесі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. З великим задоволенням наші діти беруть участь в конкурсах різного рівня: міжнародних, всеукраїнських, обласних, тощо.

Детальніше...

 

Участь у польсько-німецькій конференції

2 червня в залі засідань Великопольського воєводства м. Познань (Польща) була проведена міжнародна конференція на тему «Підвищення якості освіти професійно-технічних навчальних закладів за рахунок залучення роботодавців в процес адаптації професійної підготовки до ринку праці» в рамках польсько-німецького проекту.

Детальніше...

 

Участь у ІІ Міжнародному конкурсі з інформаційних технологій (ICSC)


Виконуючи план міжнародної співпраці на 2016-2017 н.р. згідно укладених Познанських угод учні Козятинського МВПУЗТ з 1 по 4 червня брали участь у ІІ Міжнародному конкурсі з інформаційних   технологій    (ICSC), який проходив у Технікумі  комунікацій   ім. Іполита Сегельського (м. Познань, Польща) серед учнів 9 партнерських професійних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Участь у фестивалі «Творча молодь Вінниччини»

Регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини» - гарна нагода для підведення підсумків роботи технічних гуртків  навчальних закладів  та підтримки талановитих учнів.

Козятинське МВПУЗТ є постійним учасником даного фестивалю. Вихованці гуртків художньої самодіяльності відкривали фестиваль танцювальним флеш-мобом «Україна – це наша країна».

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери