Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ


Шановні учні, батьки, колеги та гості нашого сайту!

25 грудня Різдво святкує Римо-Католицька Церква, більшість протестантських Церков, а також частина православних.

Тож вітаємо з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами! Бажаємо щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!

Свято Різдва Христового нерозривно пов’язане з найкращими почуттями, які живуть в серці кожного і єднають нас. Це віра і надія на краще, любов до близьких, сподівання на порозуміння, вміння вибачати.

 

Різдвяні свята - це чудова нагода проявити щирість почуттів, відчути радість спілкування з рідними, друзями та коханими, поділитися з ними душевним теплом, висловити їм свою повагу та вдячність. Хай добрі слова і справи, сказані і зроблені в ці дні, багаторазово примножуються протягом року!

Нехай здіснюються усі Ваші благі задуми, панує благополуччя у родинному колі, а життя буде багатим на приємні події.


Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.


 

Перемога у конкурсі «Майстер виробничого навчання - 2016»

14 грудня 2016 року  у м. Вінниці на базі ДНЗ ЦПТО №1 відбувся фінал обласного конкурсу «Майстер виробничого навчання – 2016 року» серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професій будівельного профілю. Участь у ньому брали учасники-переможці конкурсів попередніх етапів: «Професійне портфоліо», «Відеофільм уроку виробничого навчання», «відкритий урок виробничого навчання».

Детальніше...

 

З Днем студента!


 

Перемога у міжнародній олімпіаді з англійської мови

ПЕРЕМОГА

У МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Відповідно до виконання плану Познанської угоди, 10-12 листопада  у Доправній академії м. Тренчин (Словаччина) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з англійської мови.  У ній взяли участь учні з одинадцяти навчальних  закладів  Європи: України,  Польщі, Молдови, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Словаччини.

alt

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери