Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

З Днем Перемоги!


Вітаємо з Днем пам'яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за їх безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву. Бажаємо всім міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя і злагоди! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором

Стецюком Андрієм ОлексійовичемПереглянути фото натисніть ТУТ!

 

Учні Козятинського МВПУЗТ взяли участь у дистанційній олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта»

У квітні стартував новий сезон дистанційних олімпіад із 25-ти загальноосвітніх предметів від  проекту "Всеосвіта". Олімпіада з української мови проходила безкоштовно.

Детальніше...

 

Привітання з Великоднем!

Шановні учні, колеги та гості нашого сайту!

Колектив Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту на чолі з директором Стецюком Андрієм Олексійовичем щиросердечно вітає вас з Великоднем (Пасхою).З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!
Жити в радості й любові від душі бажаємо!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!


 

Зустріч з Президентом Асоціації педагогів Європи Сільвано Марселья

24 квітня 2019 року директор Козятинського МВПУЗТ, віце-президент творчого об’єднання педагогів залізничного профілю національної секції педагогів України,  Стецюк Андрій Олексійович разом із делегацією від навчального закладу взяли участь у засіданні круглого столу «Дуальна освіта – досвід європейських країн», який проходив у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери