Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Козятинське МВПУЗТ отримало Золоту медаль на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

13 листопада 2015 року в польському місті Познань на базі Технікуму зв’язку та комунікацій ім. І.Сегельського в рамках міжнародної Асоціації «Освіта без кордонів» була підписана угода про співпрацю між Державним професійно-технічним навчальним закладом «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» із закладами освіти Європи.

Детальніше...

 

Козятинське МВПУЗТ підписало нову угоду про міжнародну співпрацю


13 березня 2019 р. Козятинське МВПУЗТ приймало гостей. Відповідно до Познанської угоди, підписаної 13 листопада 2015 року, для участі у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2019» в училище завітали колеги-іноземці з сіми країн, а саме: Техникума зв’язку та комунікацій ім. Іполита Сегельськогом.Познань (Польща),Вільнюського училища залізничного транспорту та комерційних послуг (Литва), Бєльцького Технічного коледжу залізничного транспорту (Молдова), загальноосвітньої школи «Оранті» (Грузія), Центру професійної освіти"Даугавпілський технікум" (Латвія), Таллінського політехнічного технікуму (Естонія), Бакинського державного коледжу зв’язку та транспорту при Азербайджанському технічному університеті (Азербайджан).

Детальніше...

 

День відкритих дверей «Моя майбутня професія»

Дні відкритих дверей «Моя майбутня професія» – це традиційне свято у Козятинському МВПУЗТ, яке дуже люблять учні й абітурієнти. До нас завітали випускники шкіл з різних регіонів України.

Детальніше...

 

Гра «Еліас» з учнями училища

В рамках інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» за сприяння представництва ЄС в Україні 13 лютого 2019 року в Козятинському МВПУЗТ відбулася гра «Еліас» з учнями училища. В грі взяли участь 4 команди: «Єврозірки», «International», «Співдружність» та «Єврознавці». Перемогу здобула найкмітливіша команда – «Єврознавці». Вітаємо переможців!

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери