Перекладач
Міжнародні проекти
Прозорість і відкритість
- Стратегія розвитку
- Звітність про використання коштів
- Замовлення підручників
- Нормативно-правові акти
- Структура та орган управління
- Мова навчального процесу
- Статут КМВПУЗТ
- Ліцензії
- Правила прийому 2025
- Кадрове забезпечення
- Вакансії
- Ліцензійний обсяг
- Фінансово-господарська діяльність
- Перелік освітніх послуг
- Звіт директора КМВПУЗТ
- Освітні програми
- Моніторинг якості освіти
- НМТ-2025
- Гуртожитки КМВПУЗТ
- Мережа та контингент
- Інклюзія та доступність
Безпека
Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Дистанційне
Центр розвитку кар'єри
Навчальна діяльність
Авторизація
ГЕРОЇ ПЕРШОЇ ПЕРЕМОГИ У БИТВІ, ЩО ТРИВАЄ


20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, хто віддав своє життя за гідність і свободу, за право вільно обирати та будувати майбутнє своєї держави. Цьогоріч вшанування проходить під гаслом: "Герої першої перемоги у битві, що триває". Герої Небесної Сотні — це символ незламності українського духу, мужності та самопожертви. Вони загинули, аби ми могли жити вільно, без страху та утисків. Їхні імена назавжди закарбовані в історії України та в наших серцях.
Дякуємо за мужність, силу, самопожертву та любов до України. Ви — наша гордість і вічна пам’ять.
Герої не вмирають!
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Колорити України"


Вихованці зразкового танцювального колективу Козятинського МВПУЗТ "Колорит" (керівник Наталя Радько) вибороли перемогу - І місце - у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Колорити України".Метою конкурсу було розширення культурного кругозору учасників, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, досвідом, пропаганда здорового способу життя та повноцінного дозвілля серед молоді.Наші конкурсанти змагалися з найкращими танцювальними колективами України.
На огляд професійного журі був представлений танець "Дике поле". Творча хореографічна майстерність наших вихованців була достойно оцінена.Дякуємо переможцям та керівнику Наталі Радько за високі результати творчої роботи і бажаємо нових досягнень!
Дякуємо ЗСУ за захист!
Гірка пам'ять Голокосту


Щороку 27 січня у світі відзначають День пам'яті жертв Голокосту. Символом Голокосту в Україні став розстріл близько ста тисяч людей, більшість з яких були євреями, у Бабиному Яру (м. Київ). Саме він став відправною точкою в історії світової трагедії. В Україні єврейський геноцид носив особливо жорстоку форму. Історія розгортається по спіралі. Минуло 80 років від тих страшних подій, але все повторюється знову. З метою поглиблення знань здобувачів освіти про Голокост, про зміст і причини подій, пов'язаних з трагедією у Бабиному Яру, формування культури міжнаціональних відносин, виховання гордості за співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, увіковічнення подвигу і пам'яті захисників України у російсько-українській війні в Козятинському МВПУЗТ викладачкою історії Яною Ігорівною Ляхтою було проведено захід "Гірка пам'ять Голокосту".
Провівши паралелі між історичними подіями минулого і сучасності, акцентуючи увагу на російському гуманітарному геноциді українського народу, а саме на утриманні наших бійців у російському полоні в жахливих умовах на заході відбулася зустріч із старшим солдатом Дмитренком Артемом, нашим випускником, який був звільнений з російського полону 24 серпня 2024 року. Всі присутні поспілкувалися з Героєм і подякували за мужність і витримку, подарували символічні подарунки на згадку про зустріч.
Дякуємо всім захисникам за можливість навчати!
Участь у Всеукраїнському конкурсі «День Соборності України»![]() ![]() День Соборності України — свято, яке щороку відзначають 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.Здобувачі освіти Козятинського МВПУЗТ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "День Соборності України" (керівники: викладачки історії Олена Геннадіївна Іванова, Яна Ігорівна Ляхта), організатором якого став Освітній проєкт "НаУрок". Цей конкурс дає можливість здобувачам освіти зрозуміти, чому ця подія є важливою, та дізнатися багато цікавих фактів з історії нашої держави. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати молодь! |