• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

"І кожен фініш - це, по суті, старт!"

З багатьох професій залізничного профілю, яким навчають у Козятинському вищому професійному училищі залізничного транспорту, є професія «провідник пасажирського вагона». Провідник пасажирських вагонів — це фахівець, який знає будову пасажирських вагонів, візків пасажирських вагонів, гальмового обладнання, будову та принцип роботи автозчепу, підвагонного обладнання; технічну документацію та правила технічної експлуатації залізниць України, а також повинен вміти забезпечувати високу культуру обслуговування пасажирів на шляху прямування поїзда та їх безпеку в будь-яких складних ситуаціях; дотримуватися правильного розташування пасажирів у вагоні відповідно до проїзних документів та забезпечувати безпеку посадки і висадки пасажирів.  Тому, насиченим, емоційним й важливим був період складання підсумкової атестації з професії «Провідник пасажирського вагона» для здобувачів освіти групи № 18. Завершена виробнича практика за дуальною формою навчання, яка проходила у виробничому підрозділі «Вагонна дільниця станції Київ» – Пасажирської філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», де учні-практиканти  застосовували накопичені за період навчання знання. І найвищою оцінкою для їх роботи  провідником пасажирського вагона в період практики  була вдячність пасажирів.

Детальніше...

 

Кваліфікаційні пробні роботи – підсумок у здобутті професійної кваліфікації

По закінченню виробничої практики  в групі № 202, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер. Офіціант» у Козятинському вищому професійному училищі  відбулися кваліфікаційні пробні роботи. Здобувачі освіти продемонстрували свої знання та уміння з професії «кондитер» кваліфікація – «кондитер третього розряду».

Детальніше...

 

Відкриття сучасного навчального класу на базі ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» для здобувачі освіти за кваліфікацією «Електромонтер із ремонту та обслуговування пристроїв СЦБ»

Влітку 2020 року було підписано Угоду про реалізацію міжнародного проєкту між Козятинським МВПУЗТ та Німецько-Українською промислово-торговельною палатою (AHKUkraine) спільно з ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» щодо впровадження елементів дуальної форми навчання в процес підготовки кваліфікованих робітників за модернізованою інтегрованою професією «Слюсар-електрик  з ремонту  електроустаткування. Електромонтер  з ремонту та  обслуговування пристроїв сигналізації, централізації, блокування». Дуальна освіта, як відомо, є німецькою моделлю поєднання навчання та здобуття практичних навичок професії на базі виробництва.

Детальніше...

 

Участь у конференції-виставці «СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ 2021»

З метою розвитку цифрової грамотності, якісного формування потреби навчальних закладів, забезпечення доступу до сучасних інноваційних рішень в сфері науки та техніки, на виконання Розпорядження КМУ від 13 січня 2021 року №131-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року» 17 червня 2021 року у м. Вінниця відбулася конференція-виставка «СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ 2021» - науковий, профорієнтаційний та дискусійний майданчик задля реалізації стратегії цифрової трансформації освіти і науки в Україні. Захід відбудеться за підтримки Вінницької міської ради та Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації на базі Вінницького національного технічного університету.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери


Перекладач