Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Колектив Козятинського МВПУЗТ занесено на міську дошку пошани


Детальніше...

 

Подяка директору та майстрам НЗ за високий рівень організації практики учнів на підприємстві


З 30 травня  по 30 серпня 2018р. наші учні, які навчаються по професії «Кухар. Кондитер. Офіціант», проходили виробничу практику на робочих місцях у Дитячому закладі санаторного типу «Чайка» в смт Лазурне, Херсонської області. Учні під керівництвом майстрів виробничого навчання показали високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків під час обслуговування дітей і підлітків, які відпочивали в ДЗСТ «Чайка».

Бажаємо нашим учням успіхів в професійному зростанні!

Детальніше...

 

Участь у святкуванні Дня міста

У місті Козятині відбулося ряд  урочистих заходів до святкування 144 річниці від дня заснування  рідного міста. Учні та педагогічні працівники  нашого навчального закладу традиційно брали також участь у проведенні святкових заходів.

Детальніше...

 

Випускний вечір


Закінчення навчального закладу - це важлива подія в житті кожного випускника, це початок дуже відповідального етапу в житті та прощання з дитинством.

27 червня 2018 року в Козятинському МВПУЗТ відбувся випускний вечір. Щирі вітання передав Роман Сергійович Веприцький, виконуючий обов'язки директора Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та галузева молодіжна рада Укрзалізниці..

Роман Сергійович подякував випускникам за те, що зробили правильний вибір і освоїли потрібну професію залізничника. І наголосив, що всі випускники будуть працевлаштовані, тому що залізнична галузь потребує молодих кваліфікованих робітників.

Випускників вітали також директор училища Стецюк Андрій Олексійович, педагоги та батьки. Свято пройшло у теплій родинній атмосфері.

Бажаємо вам, дорогі випускники,  здійснення мрій, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті! 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери