Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Перемога у Міжнародному конкурсі з географії європейських країн

Відповідно до Плану роботи навчальних закладів-партнерів  Познанської угоди у м. Тренчин  в Доправній академії відбувся Міжнародний конкурс з географії європейських країн з 15 по 17 травня. У заході взяли участь команди з України, Словаччини, Литви, Латвії, Польщі, Молдови, Грузії, Естонії.  Україну представляли учні Козятинського МВПУЗТ: Котов Віталій та Токар Ліна (викладачі: Плис А.А., Рожновська А.П., Прокопчук В.В.).

Детальніше...

 

День вишиванки у Козятинському МВПУЗТ

З метою збереження українських цінностей,  споконвічних народних  традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу  щороку у травні по всій Україні люди вбираються у вишиванки і влаштовують марші.

Детальніше...

 

З Днем Перемоги!


Вітаємо з Днем пам'яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за їх безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву. Бажаємо всім міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя і злагоди! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором

Стецюком Андрієм ОлексійовичемПереглянути фото натисніть ТУТ!

 

Учні Козятинського МВПУЗТ взяли участь у дистанційній олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта»

У квітні стартував новий сезон дистанційних олімпіад із 25-ти загальноосвітніх предметів від  проекту "Всеосвіта". Олімпіада з української мови проходила безкоштовно.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери