Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Екскурсія у Верховну Раду України

На запрошення Народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина учні та працівники Козятинського МВПУЗТ 29 травня 2019 року відвідали Верховну Раду України.

Детальніше...

 

Участь в аматорському онлайн турнірі України з кіберспорту «iTalent» серед молоді

31 березня 2019 року відбувся найбільший аматорський онлайн турнір України з кіберспорту «iTalent» серед молоді віком до 19 років. Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Детальніше...

 

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ - 2019» СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

29 травня 2019 року  на базі ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського» відбувся фінал обласного конкурсу «Учитель-2019» серед викладачів загальноосвітніх дисциплін природничого циклу закладів П(ПТ)О Вінницької області. Участь у ньому брали учасники-переможці попередніх етапів: І-го етапу - оцінювалося професійне портфоліо конкурсанта; ІІ-го етапу – «Учитель-лідер» (оцінювалися відеоматеріали уроку), а також «Відкритий урок» (проведення на базі навчального закладу).

Детальніше...

 

Участь у анкетуванні

В Інституті професійно-технічної освіти НАПН України працює творча група з розробки проектів професійних стандартів з декількох професій, в тому числі з професії 3340 "Майстер виробничого навчання".

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери