Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

ПЕРЕМОГА В ОДИНАДЦЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» ТА ДЕСЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВКЦІ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ «WORLD EDU»


22-24 жовтня 2019 р. Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Київському Палаці дітей та юнацтва організувала та провела Одинадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Десяту міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

Детальніше...

 

Богатир училища - 2019


До дня Захисника України в Козятинському МВПУЗТ відбулося спортивне свято «Богатир училища - 2019», організаторами якого стали адміністрація та учнівське самоврядування училища та ГО «StreetWorkoutKazatin», співорганізаторами та спонсорами стали: приватний підприємець Сергій Вольний, депутата Вінницької обласної  ради Людмили Куликівської, керівника ТОВ Зернокомплекс «Сиваш» Олександра Ковернеги,  спортивного комплексу  «АтлетикА»,  салон краси «INFINITY», піцерія «Armato Pizza», кафе  «Ассоль», салон краси «Каприз», басейн «Дельфін»,  магазин електротоварів «Електромайстер».

Детальніше...

 

«Слова, які обпалюють серце…» (пам’ятна зустріч з учасником АТО)


Напередодні свята – Дня українського козацтва, в групі № 18 (професія: «Провідник пасажирських вагонів») за участі заст. директора з виховної роботи Осіпчук Л.В. та майстра в/н Булич О. В. була проведена зустріч з учасником АТО - заступником начальника відділу – начальником відділення соціально-гуманітарного забезпечення Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (ДПСУ) ім. Героя України генерал-майора Ігоря Молота підполковником БУЛИЧ АНДРЄМ ІВАНОВИЧЕМ.

Детальніше...

 

З Днем українського козацтва та Днем захисника України

Шановні учні, батьки, викладачі та гості нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О від усього серця вітає Вас з Днем українського козацтва, Днем захисника України та святом Покрови!

 

Зичимо всім козакам, козачатам та їх родинам щастя, здоров'я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля розквіту України.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Схиляємо голову перед подвигом  захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаємо нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!


Колектив Козятинського МВПУЗТ

на чолі з директором Стецюком А.О.

 

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери