Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Участь у VII регіональному фестивалі «Творча молодь Вінниччини»


24 травня 2019 року на Європейській площі міста Вінниці відбувся VII регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини».

Детальніше...

 

Ярмарка робітничих професій

16 травня 2019 року на території Рівненської дитячої залізниці (вул. Соборна, 147) для учнів 8 та 10 класів загальноосвітніх шкіл м.Рівне  відбувся ярмарок професій залізничного транспорту.

Метою заходу було ознайомлення з професіями сфери залізничного транспорту навчальними закладами, які готують таких фахівців.

Детальніше...

 

Перемога у Міжнародному конкурсі з географії європейських країн

Відповідно до Плану роботи навчальних закладів-партнерів  Познанської угоди у м. Тренчин  в Доправній академії відбувся Міжнародний конкурс з географії європейських країн з 15 по 17 травня. У заході взяли участь команди з України, Словаччини, Литви, Латвії, Польщі, Молдови, Грузії, Естонії.  Україну представляли учні Козятинського МВПУЗТ: Котов Віталій та Токар Ліна (викладачі: Плис А.А., Рожновська А.П., Прокопчук В.В.).

Детальніше...

 

День вишиванки у Козятинському МВПУЗТ

З метою збереження українських цінностей,  споконвічних народних  традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу  щороку у травні по всій Україні люди вбираються у вишиванки і влаштовують марші.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери