Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Перемога у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017»

З метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти Міністерство освіти і науки України за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017».

Детальніше...

 

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО - МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

30-31 жовтня 2017 року в Київському Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова  відбулася визначна подія у педагогічному професійному житті – науково-методична конференція «Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи».

Детальніше...

 

ПЕРЕМОГА У IX МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ" та VI МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ«WORLD EDU»

Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, компанією «Виставковий світ» була організована  IX Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"та  VI міжнародна виставка «World Edu» , яка проходила з 24 по 26 жовтня 2017 р. в м. Києві.

Детальніше...

 

ZDSimulator - тренажер керування локомотивом та усуненням несправностей

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери