Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАКЛАДІВ П(ПТО)


30 жовтня 2019 року на базі нашого навчального закладу Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області провів засідання обласної секції викладачів української мови та літератури закладів професійної(професійно-технічної) освіти на тему: «Використання тестових та мультимедійних технологій у процесі навчання та контролю як важливий етап підготовки  учнів до складання державної підсумкової атестації з української мови  у формі зовнішнього незалежного оцінювання».

Детальніше...

 

Участь у профорієнтаційних заходах «Ярмарок професій»


У підлітків, які закінчують навчання в середніх загальноосвітніх закладах, одне з найбільш актуальних питань на сьогоднішній день – це вибір майбутньої професії. Щоб зробити свій остаточний і головне – правильний вибір старшокласники повинні отримати інформацію від навчальних закладів про  різноманітні  професіїі . Тому наш заклад освіти прагне завжди брати участь у профорієнтаційних заходах,  а також на своїй базі проводити зустрічі з учнями 9-11 класів у Дні відкритих дверей.

Детальніше...

 

З Днем залізничника!

Шановні залізничники! У цей святковий день я хотів би сказати, що не випадково вжив слово «шановні»: ви дійсно гідні поваги за вашу працю, за ваші успіхи, за те, що завдяки вашим старанням працює величезна махина залізниць нашої країни. Кожен з вас сумлінно і чесно виконує свою роботу, і тому в загальній справі не завжди видно окремий внесок окремого співробітника окремого підрозділу. Однак це зовсім не скасовує того, що ви – гордість держави. Зі святом вас! З Днем залізничника!


З повагою, адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

Детальніше...

 

Участь педагогічних працівників у майстер-класі


Майстри виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер; офіціант» Лазарчук Наталія Вячеславівна та Головатюк Ольга Миколаївна 8 жовнтя 2019 року брали участь у  майстер-класі, який проводився на базі Навчально – практичного центру агротехнічних технологій ВПУ – 42 – експериментальному майданчику.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери