Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Зустріч з роботодавцями


Переглянути альбом можна натиснувши на фото

Детальніше...

 

Звіт директора КМВПУЗТ за 2016-2019 н.р.


В актовій залі Козятинського МВПУЗТ 25.06.2019 р. відбудуться загальні збори трудового колективу училища, на яких директор навчального закладу Стецюк А.О. звітуватиме про виконану ним роботу як керівника за 2016-2019 н.р. Прохання працівників навчального закладу бути присутніми. Переглянути матеріали звіту можна натиснувши на зображення нижче.


Детальніше...

 

Проведення спільної наради щодо впровадження дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників для Укрзалізниці на базі Козятинського МВПУЗТ

05 червня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» відбулася спільна нарада АТ «Укрзалізниця», керівників виробничих підрозділів АТ «Укрзалізниця»,   Асоціації навчальних закладів залізничного профілю України, керівників інших навчальних закладів, що співпрацюють з Укрзалізницею щодо впровадження елементів дуальної форми навчання в освітній процес.

Детальніше...

 

Участь у Х-Всеукраїнському зльоті Юних залізничників «Моє покликання - залізничник»

На запрошення директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Р.С. Веприцького  учні та працівники Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором А.О. Стецюком були присутні на урочистому відкритті Х-Всеукраїнського зльоту Юних залізничників «Моє покликання - залізничник». 

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери