• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Щасливої життєвої дороги, дорогі випускники – 2021!

Для здобувачів освіти Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбулася найбільш хвилююча  в житті студентської спільноти подія –  урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Це незвичайне свято, якого немає в жодному календарі, але з нетерпінням та радістю чекали його випускники.

Детальніше...

 

ЛІТНЯ ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З ПРОФЕСІЇ «КУХАР. КОНДИТЕР. ОФІЦІАНТ»

У Козятинському училищі навчають професії, яка є важливою для кожного з нас. Це професія «Кухар. Кондитер. Офіціант». Адже від споживання їжі залежить не тільки здоровий фізичний стан кожного з нас, але й настрій. Недарма старе прислів'я наголошує: «Гарний кухар вартий лікаря».

Детальніше...

 

Кваліфікаційна пробна робота за професією "Офіціант",кваліфікація: III розряд

У Козятинському МВПУЗТ здобувачі освіти групи № 322,  які навчаються за професією «Кухар. Кондитер. Офіціант» виконували кваліфікаційні пробні роботи з професії «Офіціант», кваліфікація: III розряд.

Детальніше...

 

"І кожен фініш - це, по суті, старт!"

З багатьох професій залізничного профілю, яким навчають у Козятинському вищому професійному училищі залізничного транспорту, є професія «провідник пасажирського вагона». Провідник пасажирських вагонів — це фахівець, який знає будову пасажирських вагонів, візків пасажирських вагонів, гальмового обладнання, будову та принцип роботи автозчепу, підвагонного обладнання; технічну документацію та правила технічної експлуатації залізниць України, а також повинен вміти забезпечувати високу культуру обслуговування пасажирів на шляху прямування поїзда та їх безпеку в будь-яких складних ситуаціях; дотримуватися правильного розташування пасажирів у вагоні відповідно до проїзних документів та забезпечувати безпеку посадки і висадки пасажирів.  Тому, насиченим, емоційним й важливим був період складання підсумкової атестації з професії «Провідник пасажирського вагона» для здобувачів освіти групи № 18. Завершена виробнича практика за дуальною формою навчання, яка проходила у виробничому підрозділі «Вагонна дільниця станції Київ» – Пасажирської філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», де учні-практиканти  застосовували накопичені за період навчання знання. І найвищою оцінкою для їх роботи  провідником пасажирського вагона в період практики  була вдячність пасажирів.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери


Перекладач