Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Батьківські збори

23 листопада 2018 року в актовій залі Козятинського МВПУЗТ відбулися батьківські збори, на яких були присутні біля 500 батьків. Розпочалися збори концертною програмою, яку підготували гуртківці художньої самодіяльності.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю»

20 листопада у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря»  відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...

 

Вічна пам'ять!

Колектив та адміністрація Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту  в глибокій жалобі з приводу  смерті Зоргача Юрія Богдановича.

Детальніше...

 

З Днем залізничника!

Шановні залізничники! У цей святковий день я хотів би сказати, що не випадково вжив слово «шановні»: ви дійсно гідні поваги за вашу працю, за ваші успіхи, за те, що завдяки вашим старанням працює величезна махина залізниць нашої країни. Кожен з вас сумлінно і чесно виконує свою роботу, і тому в загальній справі не завжди видно окремий внесок окремого співробітника окремого підрозділу. Однак це зовсім не скасовує того, що ви – гордість держави. Зі святом вас! З Днем залізничника!


З повагою, адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери