Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

Впровадження елементів дуальної форми навчання для підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування"


У січні 2020 стартував пілотний проект з впровадженням елементів дуальної освіти, який передбачає поєднання навчання на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» http://www.vpuzt.com.ua/ з навчанням на робочому місці на ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство" http://www.ukc-kaolin.com/ . Декому, можливо, не зовсім або зовсім не знайоме поняття дуальної освіти, а дехто навпаки знає і асоціює його з Німеччиною, а саме – з німецькою якістю.

Детальніше...

 

Агент з постачання

Детальніше...

 

Нова профеciя за дуальною формою "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромонтер пристроiв сигналiзацii, централiзацii та блокування"

У січні 2020 стартував пілотний проект з впровадженням елементів дуальної освіти, який передбачає поєднання навчання на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» http://www.vpuzt.com.ua/ з навчанням на робочому місці на ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство" http://www.ukc-kaolin.com/ . Декому, можливо, не зовсім або зовсім не знайоме поняття дуальної освіти, а дехто навпаки знає і асоціює його з Німеччиною, а саме – з німецькою якістю.

Детальніше...

 

Онлайн - випуск 2020

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери