Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ


ПЕРЕЙТИ НА СТАТТЮ

Детальніше...

 

З Великоднем!

Шановні учні!
Дорогі колеги та гості нашого сайту!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Величного Дня Світлого Христового Воскресіння – свята надії та духовного відродження, торжества правди та миру, надії та любові, єднання та милосердя.
І хоча цього року українці, як і увесь християнський світ, не матимуть змоги святкувати Воскресіння Хрестове у великому родинному колі, щиро віримо, що Благодатний Вогонь неодмінно зійде на нашу багатостраждальну землю і осяє наші серця, очистить наші душі, а Божа ласка захистить від усіх негараздів.
Бажаємо, щоб Великдень подарував усім нам впевненість у завтрашньому дні, благословив на нові звершення задля кращого майбутнього. Бажаємо, щоб наші оселі повнились щастям, а доля була прихильною і щедрою, даруючи здоров’я і радість, благополуччя та злагоду, родинний затишок та добробут.
Нехай радісні Пасхальні дні стануть початком нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, а диво Воскресіння Христового надихає на добрі справи та стає для кожного з нас прикладом духовного очищення і добра.


Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі

з директором Стецюком А.О.


 

OnLine трансляції

ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ РАДА

Телеканал “Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.

Оновлений графік:

  • у всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори).

Попредметний розклад публікують на fb-сторінці каналу “Київ”.

Детальніше...

 

Шановні учні та батьки!

Відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року загальнонаціональний  картин на території України продовжено до 24 квітня 2020 року.

Адміністрація училища на чолі з директором нагадує, що всім необхідно дотримуватися вимог карантину. В період карантину учні навчаються вдома – дистанційно.  Під час дистанційного навчання учні в режимі  он-лайн вивчають   новий матеріал з викладачами або майстрами в/н (під час виробничого навчання) відповідно до навчальних програм та розкладу занять.

Шановні батьки, контролюйте своїх дітей на час продовження карантину! Карантин – це не канікули, це наша спільна відповідальність!

Тільки разом ми зможемо зберегти  життя своїх  дітей  та  рідних!

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери