Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Шановні абітурієнти!


 

З Новим роком!


Дорогі колеги та гості нашого сайту! Ось і підійшов ще один рік до кінця! Трохи шкода, бо в минуле відходять ті чудові події, які згуртували наш колектив. Але не турбуйтеся, адже попереду ще багато нового, яке нам належить пережити разом! Нехай все, що прийде в Новому році, принесе нашому колективу, учням, батькам тільки зміни на краще, добробут і зростання доходів! З Новим роком, дорогі друзі!


Адміністрація Козятинського МВПУЗТ

на чолі з директором Стецюком А.О.


 

Діти без батьківського тепла


У Козятинському училищі навчається 40 дітей, які мають соціальний статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі діти різні, кожен зі своїм характером, світосприйняттям, своїми дитячими проблемами та планами на майбутнє. Звичайно, всі вони потребують особливої уваги, тому що в дитинстві не отримали відповідного сімейного виховання. Як результат, більшість дітей не засвоїли норми поведінки, моральних позицій та мають порушення в особистісному розвитку.

Детальніше...

 

Засідання творчої групи з підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів П(ПТ)О з професії «Помічник машиніста тепловоза»


26 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» Вінницької області працювала група експертів-консультантів з підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії 8311 «Машиніст тепловоза» кваліфікація помічник машиніста тепловоза».

Детальніше...

 
АвторизаціяПрацевлаштування
Голосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери