• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Благодійний ярмарок «Серцем до серця»


У рамках предметного тижня методичної комісії громадського харчування здобувачі освіти ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту», які навчаються за професією «Кухар.Кондитер.Офіціант» під керівництвом майстрів в/н Баланцевої Т.М,  Головатюк О.М, Прилуцької О.В, Лазарчук Н.В організували благодійний ярмарок смаколиків «Серцем до серця». Проведенню ярмарку передувала велика робота: майстри разом із своїми вихованцями підбирали вироби, які планували приготувати на продаж; обговорювали їх рецептури, форми; обирали кращі способи оздоблення; начинки для пиріжків, креми до тістечок.

Детальніше...

 

Проведення майстер-класу

У рамках предметного тижня методичної комісії громадського харчування здобувачі освіти Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, які навчаються в групі №6 за професією «Кухар.Кондитер.Офіціант»),під керівництвом майстра в/н Лазарчук Н.В провели майстер-клас «Оздоблення виробів айсингом».

Було цікаво й смачно!

Детальніше...

 

ВИПУСК КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ!

 

08 лютого 2021 року у Козятинському училищі залізничного транспорту відбувся випуск здобувачів освіти групи 321 за професією “Провідник пасажирського вагона”.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо  бути гідними представниками своєї професії, не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані, а також бути успішними і на роботі, і в особистому житті!

Випускники групи 321 дякують адміністрації та педагогічному колективу  училища  і дарують своє відео.

Детальніше...

 

Випуск групи 321

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ!

Найурочистіша і надзвичайно зворушлива подія в житті кожного закладу освіти – випуск кваліфікованих робітників. 08 лютого 2021 року у Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту успішно пройшов захист дипломних робіт здобувачів освіти  групи № 321, що навчалися за професією “Провідник пасажирського вагона”. Випускників з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника привітав директор Стецюк Андрій Олексійович та члени адміністрації училища. Випускникам зичили теплі слова із щирими побажаннями: завжди прагнути до нових знань, отримувати задоволення від своєї роботи і щоб знання, здобуті в училищі, стали запорукою вдалого професійного майбутнього.

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери


Перекладач