Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Козятинське МВПУЗТ підписало нову угоду про міжнародну співпрацю

14 березня 2017 р. Козятинське МВПУЗТ приймало гостей. Відповідно до Познанської угоди, підписаної 13 листопада 2015 року, для участі у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» в училище завітали колеги-іноземці, а саме: заступник директора з економічних питань Доправної академії м. Тренчин (Словаччина) Радко Фабік, директор Бєльцького технічного коледжу залізничного транспорту (Молдова) Олександр Бєляков та завідуюча кафедри ІКТ вищевказаного навчального закладу Василос Карина, заступник директор Вільнюського училища залізничного транспорту та комерційних послуг (Литва) Яронімас Мікіпаравічус, заступник директора школи «Оранті» м.Кутаїсі (Грузія) Автанділ Осадзе та викладач комунального коледжу «Іберика» м.Кутаїсі (Грузія).

Детальніше...

 

УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ТУРІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КОЛОРИСТИКИ «ЕСТЕЛЬ КОЛОР»

15 березня 2017 року у м. Вінниця в студії краси «Естель» відбувся другий тур Чемпіонату України з колористики «Естель колор», організований творчим колективом компанії «Естель» та Київською Академією перукарського мистецтва.

Детальніше...

 

СПІВПРАЦЯ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ


03 березня 2017 року ТОВ «Сігнет-Центр» с. Анрушки, Попільнянського р-ну, Житомирської області проводив захід з теми: «Сучасні тенденції у технології приготування страв».

Детальніше...

 

День відкритих дверей 2016!

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого навчального закладу на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією проходить 3 березня о 9.00 годині!

Ми чекаємо на вас, майбутніх учнів, ваших батьків та друзів. До цієї події ретельно готується увесь училищанський колектив: керівництво, майстри в/н, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери