Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ТУРІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КОЛОРИСТИКИ «ЕСТЕЛЬ КОЛОР»

15 березня 2017 року у м. Вінниця в студії краси «Естель» відбувся другий тур Чемпіонату України з колористики «Естель колор», організований творчим колективом компанії «Естель» та Київською Академією перукарського мистецтва.

Детальніше...

 

СПІВПРАЦЯ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ


03 березня 2017 року ТОВ «Сігнет-Центр» с. Анрушки, Попільнянського р-ну, Житомирської області проводив захід з теми: «Сучасні тенденції у технології приготування страв».

Детальніше...

 

День відкритих дверей 2016!

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого навчального закладу на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією проходить 3 березня о 9.00 годині!

Ми чекаємо на вас, майбутніх учнів, ваших батьків та друзів. До цієї події ретельно готується увесь училищанський колектив: керівництво, майстри в/н, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки.

Детальніше...

 

Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!

Шановні випускники та учні Козятинського МВПУЗТ!

 

В рамках міжнародної програми «Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!» за підтримки болгарської компанії  «Іnternobmen» та  ІУ- Варна у ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» формується група з учнів  та випускників Козятинського училища за здобутими професіями: «кухар», «кондитер», «офіціант» для участі у міжнародному стажуванні. Оплачувана практика здійснюється на базі курортів Болгарії. Це відмінний спосіб не тільки поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вам в майбутньому професійному житті.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери