Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

ПЕРЕМОГА У ГАЛУЗЕВОМУ КОНКУРСІ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Відповідно до програми заходів соціального партнерства між навчальними закладами професійної (професійно-технічної) освіти та ПАТ «Укрзалізниця», рішення засідання учасників програми соціального партнерства щодо проведення конкурсів професійної майстерності,погодженого з ПАТ «Укрзалізниця» за участю Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю, на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім.В.С.Кудряшова  03-04квітня 2019 р. проходив Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

Детальніше...

 

Перемога в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Офіціант»

28 березня на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» проводився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант».

Детальніше...

 

Участь у Галузевому конкурсі фахової майстерності

Відповідно до програми заходів соціального партнерства між навчальними закладами професійної (професійно-технічної) освіти та ПАТ «Укрзалізниця», рішення засідання учасників програми соціального партнерства щодо проведення конкурсів професійної майстерності,погодженого з ПАТ «Укрзалізниця» за участю Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю, на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (Південна залізниця) з 20.03.2019 по 21.03.2019 р. проходив Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза».

Детальніше...

 

Козятинське МВПУЗТ отримало Золоту медаль на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

13 листопада 2015 року в польському місті Познань на базі Технікуму зв’язку та комунікацій ім. І.Сегельського в рамках міжнародної Асоціації «Освіта без кордонів» була підписана угода про співпрацю між Державним професійно-технічним навчальним закладом «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» із закладами освіти Європи.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери