• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Cтворення секції в Європейській Асоціації педагогів (AEDE)

Нещодавно в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту відбулась знаменна подія для всієї освітянської спільноти, а в особливості для педагогів, що готують майбутніх залізничників. 22-23 вересня 2014 року відбулись установчі збори з питання створення Об’єднання педагогів залізничного профілю Української Національної Секції в Європейській Асоціації педагогів (AEDE).

AEDE - Європейська Асоціація педагогів (Association Europ?enne des Enseignants), заснована в Парижі в 1956 році. Це організація, що сприяє розуміню проблем ЄС серед педагогів у всіх європейських державах. Вона має мережу з більш ніж 25 000 вчителів, керівників, інспекторів і посадових осіб, від дошкільних навчальних закладів до університетського рівня. AEDE об’єднує педагогів по всій Європі, які хочуть працювати разом, щоб побудувати європейське суспільство майбутнього.

Розпочали роботу урочистим підняттям прапору України та Євросоюзу.


Фотозвіт дивіться "ДЕТАЛЬНІШЕ"Детальніше...

 

Асоціація залізничних училищ

Асоціація державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю

В грудні 2007 року з ініціативи вказаних навчальних закладів залізничного профілю було створено Асоціацію державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю. Головою Асоціації є директор Козятинського МВПУЗТ Стецюк Андрій Олексійович.

Детальніше

 

IES - сертифікація

Випускники нашого училища – власники міжнародних Сертифікатів IES

Це стало можливим завдяки тому, що в серпні 2008 року Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» пройшло процедуру сертифікації компанією Education Society (London) у Міжнародному центрі сертифікації з 12 професій. І це забезпечило місце нашого навчального закладу на міжнародному ринку праці за дванадцятибальною IES шкалою.

Детальніше...

 

Міжнародна співпраця

Міжнародна Асоціація "Освіта без кордонів"

Одним із пріоритетних напрямків роботи Козятинськогоміжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту є його участь в міжнародній програмі «Освіта без кордонів».

25 жовтня 2002 року була укладена угода між професійно-технічним залізничним училищем м. Тренчин (Словаччина) та Козятинським міжрегіональним вищим професійним училищем залізничного транспорту, завдяки якій навчальний заклад став активним учасником цієї міжна­родної програми.

"Освіта без кордонів"... Це міжнародна програма, участь в якій співпрацюють профтехучилища залізничного профілю із 17 країн світу (Україну представляє Козятинське МВПУЗТ).
Дружба не має ні кордонів, ні часу… Це підтверджує співпраця Козятинського МВПУЗТ та Доправної академії з Тренчина, яка триває вже майже 30 років. Перші дружні контакти з Тренчином були започатковані ще за радянських часів, а нового розвитку ці відносини набули після 25 жовтня 2002 року в результаті підписання угоди про співпрацю професійно-технічного залізничного училища м. Тренчин (Словаччина) та Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. 
Результат такої співпраці – обмін досвідом щодо проведення виробничної практики для учнів споріднених IES-професій, учнів-будівельників та з питань впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес, відрядження учнів за кордон з метою вивчення іноземних мов, інтеграції молоді різних країн і включення в інтеграційні процеси молодих спеціалістів східних регіонів Європи. 
Така співпраця відкриває великі можливості для розвитку української профтехосвіти та наближає її до Європейських стандартів. Її обовязково необхідно продовжувати і вдосконалювати…

Детальніше...

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери