• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

КОЗЯТИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ – МАЙДАНЧИК ЗМАГАНЬ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE-2019»


20 листопада на базі училища проводився І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту»

.


У конкурсі брали участь  представники училищ Вінницької області:  Бас Андрій Юрійович - ДПТНЗ «Жмеринське ВПУ», Березовський Денис Вячеславович – ДПТНЗ «Козятинське МВПУ залізничного транспорту».

 

Для оцінювання практичних конкурсних робіт, наказом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної держадміністрації від 28.10. 2019  р. № 555,  була створена комісія у складі членів журі – представників підприємств залізничної галузі, а саме:

Голова журі: – Міщук Віктор Іванович – директор Бродецької філії Приватного акціонерного товариства «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного   транспорту».


Члени журі:

-      Данилюк Олександр Володимирович, машиніст - інструктор електровозної колони Відокремленого підрозділу «Локомотивне депо ст.Козятин», Регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

-      Жмуцький Віталій Геннадійович, машиніст  - інструктор тепловозної колони Відокремленого підрозділу «Локомотивне депо ст. Козятин», Регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Наш освітній заклад урочисто зустрів учасників конкурсу Баса Андрія та Березовського Дениса, їх наставників – майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.


Директор училища Стецюк Андрій Олексійович побажав учасникам гарних результатів у конкурсних завданнях і відзначив, що вони вже є переможці, так як представляють свої заклади освіти на важливому професійному конкурсі.

З привітальним словом виступили також представники організаційного комітету професійного конкурсу, а саме Марчук Василь Анатолійович - методист Навчально-методичного центру ПТО Вінницької області та Лисюк Євгеній Вікторович - начальник відділу кадрів ВП «Козятинська дирекція залізничних перевезень» Південно-західної залізниці АТ «Укрзалізниця». В свою чергу шановні гості побажали конкурсантам професійного успіху та відмінних результатів у подальшому навчанні.


Перед виконанням практичної частини конкурсного випробування було проведено вступний інструктаж з охорони праці та БЖД та жеребкування учасників.


Конкурсне завдання з компетенції«Експлуатація залізничного транспорту» включало  знання будови та призначення обладнання локомотива та вміння керування локомотивом: тепловоз М-62.


Учасникам конкурсу необхідно було виконати 4 конкурсних завдання, а саме:

-                     розбирання та збирання крана машиніста автогальмівної системи локомотива умов. № 394 , з коментуванням деталей крану;

-                     ревізію автозчепного пристрою шляхом його розбирання та збирання;

-                     відкривання та закривання кінцевих кранів, виконати з’єднання та роз’єднання повітряних рукавів автогальмівної магістралі поїзда (на стенді);

-                     вимоги правил охорони праці при під час виконання поїзної  роботи: керування локомотивом на ZDSIMULATOR (ТРЕНАЖЕР СИМУЛЯТОР) на заданій ділянці залізничної колії , виконуючи всі вимоги ПТЕ залізничного транспорту ; безпечно експлуатувати обладнання.

 


Учасники Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією з експлуатація та обслуговування залізничного транспорту Бас Андрій та Березовський Денис професійно виконали всі конкурсні завдання, дотримуючись вимог правил охорони праці та правил технічної експлуатації залізничного транспорту. По завершенню конкурсних випробувань професійне журі підвело підсумки конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine», характеризуючи набрану кількість балів по кожному з практичних завдань. І визначило переможців:

ІІ місце - Бас Андрій Юрійович - ДПТНЗ «Жмеринське ВПУ»;

І місце - Березовський Денис Вячеславович – ДПТНЗ «Козятинське МВПУ залізничного транспорту».


Здобувачі освіти були нагороджені ДИПЛОМОМ від Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за зайняте місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією з експлуатація та обслуговування залізничного транспорту. Директор училища вручив цінні подарунки – набір слюсарних інструментів, ГРАМОТУ за активну участь у конкурсі від Асоціації професійно-технічних закладів України залізничного профілю.

 

Професійне журі також було відзначено Департаментом освіти і науки ПОДЯКОЮ  за активну участь у роботі щодо проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією з експлуатація та обслуговування залізничного транспорту.

ВІТАЄМО  учня групи №28 БЕРЕЗОВСЬКОГО ДЕНИСА з  ПЕРЕМОГОЮ!


БАЖАЄМО  УСПІХУ  У  ПОДАЛЬШОМУ  НАВЧАННІ ТА  ПРОФЕСІЙНОГО  ЗРОСТАННЯ В МАЙБУТНЬОМУ!!!

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери