• img1g.jpg
 • img2d.jpg
 • img3d.jpg
 • img4f.jpg
 • img5s.jpg
 • img6g.jpg
 • img7a.jpg
 • img8f.jpg
 • img9h.jpg
 • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

IES - сертифікація

Випускники нашого училища – власники міжнародних Сертифікатів IES

Це стало можливим завдяки тому, що в серпні 2008 року Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» пройшло процедуру сертифікації компанією Education Society (London) у Міжнародному центрі сертифікації з 12 професій. І це забезпечило місце нашого навчального закладу на міжнародному ринку праці за дванадцятибальною IES шкалою.

В 2008 році 8 учнів Козятинського МВПУЗТ отримали після закінчення училища Сертифікати IES. На даний момент 2 оператори комп’ютерного набору з бухгалтерським обліком працюють в банках з іноземним капіталом і навчаються на заочному відділенні вузів; 2 електромонтери контактної мережі працюють в Росії; 1 кухар; 2 монтери колії; 1 муляр працює в Іспанії.
В 2009 році Сертифікати IES отримало 16 учнів: 2 кухарі; 2 кондитери; 3 монтери колії; 4 електромонтери контактої мережі; 1 перукар та 4 оператори комп’ютерного набору.
Тепер випускники училища мають порівняно з конкурентами на українському та світовому ринку праці перевагу та більші шанси отримати роботу. Даний Сертифікат можна отримати на 14 іноземних мовах відповідно до обраної для працевлаштування країни.


Сьогодні на ринку праці існує висока конкуренція. Саме тому важливо мати не лише потрібні знання, уміння та навички, а також відповідні документи про здобуту кваліфікацію. Більшість навчальних закладів дає своїм випускникам лише стандартні та необхідні документи – свідоцтво про освіту, диплом про закінчення училища. Наш навчальний заклад намагається надати випускникам максимальну допомогу і «озброїти» їх ще й іншим документом – міжнародним сертифікатом ІЕS.

Виконуючи завдання, які поставила Укрзалізниця з підняття якості підготовки кваліфікованих робітників, освітній рівень яких відповідав би міжнародним стандартам, визнавався в інших країнах, а також забезпечував конкурентоспроможність і престиж українських навчальних закладів, перед Козятинським МВПУЗТ стало питання про інтеграцію європейських професій в Україні і узгодженні багатьох українських програм з європейськими стандартами. Тому в серпні 2008 року Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» пройшло процедуру сертифікації компанією International Education Society Ltd, London у Міжнародному центрі сертифікації.

Міжнародний сертифікат IES може здобути лише випускник установи, сертифікованої компанією International Education Society Ltd, London. Кожна сертифікована установа повинна пройти складну сертифікаційну процедуру, результатом якої було надання рейтингу (що в принципі являє собою оцінку навчального закладу). Величина рейтингу перевіряється щороку.

Даний сертифікат свідчить про рівень навчального закладу, а тому являє собою ідеальний додаток до необхідних документів. Власник такого сертифікату має порівняно з конкурентами на ринку праці перевагу та більші шанси здобути роботу.

Строк дії сертифікату необмежений. Він видається на англійській та державній мовах, тому його можна застосовувати за кордоном і вдома. У розпорядженні також переклади на інші світові мови.

Під час свого існування міжнародні сертифікати IES здобули визначну позицію. Вони не замінюють нострифікаційні документи, але за відгуками їхніх власників вимагаються та приймаються ринком праці. Це і тому, що вони міжнародно зрозумілі.

Усі власники сертифікатів IES зареєстровані у міжнародній базі даних через мережу Інтернет. Роботодавець таким чином може перевірити вірність сертифіката.


Інформація про міжнародний Сертифікат IES

Експертна комісія встановила високий кваліфікаційний рівень навчального процесу в училищі, про що свідчать успіхи учнів і випускників під час їх професійної діяльності; успіхи учнів і колективу із впровадження інноваційних технологій, а також успіхи учнів в спортивних змаганнях та громадській роботі.


Нашому навчальному закладу дано право видавати учням Сертифікати IES міжнародного зразка з 12 професій, що забезпечило його місце на міжнародному ринку праці  за дванадцятибальною рейтинговою шкалою IES. Це наступні професії:

 • ? електромонтер контактної мережі;
 • ? монтер колії;
 • ? муляр;
 • ? маляр;
 • ? лицювальник – плиточник;
 • ? штукатур;
 • ? столяр будівельний;
 • ? тесляр;
 • ? оператор комп’ютерного набору;
 • ? перукар;
 • ? кухар;
 • ? кондитер.

Тепер випускники Козятинського МВПУЗТ, на ряду з європейцями, мають рівні права на ринку праці і можуть претендувати на робочі місця, які заявлені і обліковуються в міжнародній базі даних.

Даний Сертифікат можна отримати на 14 іноземних мовах відповідно до обраної для працевлаштування країни.


Сторінка сайта IES, що підтверджує статус Козятинського МВПУЗТ в міжнародному рейтингу сертифікованих установ


В липні 2012 р. Козятинське МВПУЗТ подало Анкету актуалізації щодо перевірки рейтингу навчального закладу у Міжнародну співдружність з освіти, що знаходиться у м. Брно, Чехія. Після аналізу інформації та досліджень, проведених Аналітичною комісією, експертами була проведена переоцінка рейтингу навчального закладу. Таким чином, від 14 вересня 2012 року діючий рейтинг СС було підвищено до ССС – добре встановлений навчальний заклад з фіксованим (чітким) положенням на ринку освіти.


За період 2008 – 2014 роки 58 випускників нашого навчального закладу отримали сертифікат IES, що збільшило їх конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. І дало можливість працювати за кордоном.Вручення Сертифікату IES учням училища 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери