Новини - Дистанційне

03.04.2020р.


Відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року загальнонаціональний  картин на території України продовжено до 24 квітня 2020 року.

Адміністрація училища на чолі з директором нагадує, що всім необхідно дотримуватися вимог карантину. В період карантину учні навчаються вдома – дистанційно.  Під час дистанційного навчання учні в режимі  он-лайн вивчають   новий матеріал з викладачами або майстрами в/н (під час виробничого навчання) відповідно до навчальних програм та розкладу занять.

Шановні батьки, контролюйте своїх дітей на час продовження карантину! Карантин – це не канікули, це наша спільна відповідальність!

Тільки разом ми зможемо зберегти  життя своїх  дітей  та  рідних!


16.03.2020 р.Шановні учні. Матеріали підготовлені та розміщенні на наших онлайн сервісах. Література, відео, тести за професійним напрямом знаходяться на «Учнівській платформі» доступ до якої ви мали отримати від своїх майстрів. Літературу по загальноосвітнім предметам ви можете знайти за посиланням блогу нашої бібліотеки «http://bibliovpuzt17.blogspot.com/p/blog-page_11.html».

Онлайн заняття будуть проходити відповідно встановленого графіку. Просимо відповідальна віднестись до ситуації в країні, не покидати своїх домівок, відвідувати онлайн семінари, уроки та вчасно виконувати і відправляти на перевірку домашнє завдання.

Адміністрація                                      Козятинського МВПУЗТ


13.03.2020р.


Шановні гості та відвідувачі нашого сайту!

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту   на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання. Рекомендуємо вчасно, відповідно до встановленого графіку, під’єднуватися до системи дистанційного навчання нашого навчального закладу та працювати онлайн з викладачами. Отримати додаткову інформацію та поспілкуватись з колективом та адміністрацією  ви зможете в системі або у власних онлайн групах.

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.