Новини - Дистанційне

13.03.2020р.


Шановні гості та відвідувачі нашого сайту!

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту   на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання. Рекомендуємо вчасно, відповідно до встановленого графіку, під’єднуватися до системи дистанційного навчання нашого навчального закладу та працювати онлайн з викладачами. Отримати додаткову інформацію та поспілкуватись з колективом та адміністрацією  ви зможете в системі або у власних онлайн групах.

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.


16.03.2020 р.


Шановні учні. Матеріали підготовлені та розміщенні на наших онлайн сервісах. Література, відео, тести за професійним напрямом знаходяться на «Учнівській платформі» доступ до якої ви мали отримати від своїх майстрів. Літературу по загальноосвітнім предметам ви можете знайти за посиланням блогу нашої бібліотеки «http://bibliovpuzt17.blogspot.com/p/blog-page_11.html».

Онлайн заняття будуть проходити відповідно встановленого графіку. Просимо відповідальна віднестись до ситуації в країні, не покидати своїх домівок, відвідувати онлайн семінари, уроки та вчасно виконувати і відправляти на перевірку домашнє завдання.

Адміністрація                                      Козятинського МВПУЗТ