• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

День відкритих дверей – завжди свято!


Нещодавно 06 березня Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту тепло і гостинно зустрічало майбутніх абітурієнтів, їх батьків і всіх бажаючих познайомитися із нашим закладом. У цей привітний весняний день  в училищі було гамірно: панувала святкова, а водночас робоча атмосфера. Напередодні жіночого свята учні училища подарували святковий концерт усім присутнім,  привітали жінок, дівчат із святом весни! До Дня відкритих дверей ретельно готувався увесь училищанський колектив: керівництво, майстри, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки. Майбутнім студентам та їхнім батькам, гостям, які приїхали з різних регіонів, була запропонована цікава насичена програма, яка яскраво висвітлювала різні сторони життя нашого закладу: його багату вікову історію, розвиток, матеріально-технічну базу,  робочі будні та дозвілля наших вихованців.Були підготовлені професійні виставки, фотостенди, буклети з інформацією щодо  вибору професій.

Сьогодення вимагає змін, впровадження новітніх інноваційних технологій у навчальний процес, тому керівництво училища, його колектив постійно  дбають про гідне перспективне майбутнє рідного закладу: зростає та модернізується матеріально-технічна база, поліпшується і розвивається відповідно до сучасних вимог навчально-методична база.


На базі училища створено Навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «помічник машиніста тепловоза», «помічник машиніста тепловоза», «монтер колії» . В училищі впроваджується  навчання з елементами дуальної системи навчання: здобувачі освіти за професіями «Провідник пасажирського вагона», «Електромонтер контактної мережі», «Помічник машиніста тепловоза та електровоза» навчаються за дуальною формою навчання, проходять виробничу практику оплачуваних робочих місцях на підприємствах Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Це є гарантованим кроком до працевлаштування випускників після завершення навчання.


На день відкритих дверей також були запрошені роботодавці, які ознайомили абітурієнтів з перспективами вибору професій і подальшим закріпленням на робочих місцях. Представники ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» – завідуючий виробництвом та менеджер проекту з розвитку професійно-технічної освіти Німецько-української промислово-торговельної палати Наталія Стародуб. У 2020 році у Козятинському училищі планується прийом здобувачів освіти за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв СЦБ за дуальною формою навчання відповідно до укладеної угоди з підприємством ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».


Під час зустрічі з батьками та абітурієнтами виступив директор училища Стецюк Андрій Олексійович, який розповів про життя закладу освіти: умови навчання в училищі та проживання в гуртожитку, роботу гуртків та клубів за інтересами, про стажування наших учнів за кордоном, а також  запрошував молодь  до навчання.


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери