• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально – виробничої роботи ЗП(ПТ)О

20 лютого 2020 року  на базі нашого закладу освіти  Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області провів засідання обласної методичної секції заступників директорів ЗП(ПТ)О  з навчально – виробничої роботи  на тему: «Формування  нового змісту, інноваційних  форм і методів виробничого навчання здобувачів освіти. Використання в освітньому процесі елементів дуальної форми навчання».

Учасники заходу: заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О Вінницької області;  директор Навчально-методичного центру ПТО у Вінницькій області - Дорош В.С., методист НМЦ ПТО  – Марчук В.А., адміністрація Козятинського училища.


Відкрив засідання обласної методичної секції Дорош В.С. директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області.


Про здобутки та перспективи ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту» розповів присутнім директор училища Стецюк Андрій Олексійович.

Про співпрацю Козятинського МВПУЗТ з підприємствами щодо якості підготовки кваліфікованих робітників для залізничної галузі  розповіла заступник директора з НВР Рибіцька А.В.

Досвідом  роботи педагогічного колективу училища з питань запровадження в освітній процес елементів дуальної форми навчання поділилася заступник директора з НР Коломійчук О.О.

У ході секції  заступники директорів інших закладів П(ПТ)О також поділилися досвідом роботи   щодо впровадження в освітній процес інноваційних методів виробничого навчання та елементів дуальної форми: заступник  директора з НВР  ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» – Тютюнник М.М.,  в.о. директора ВХПТУ №5 м. Вінниця – Ніколін Д.І. та заступник директора з НВР  ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти» Ястремський О.М.

Методист НМЦ ПТО у Вінницькій області – Марчук В.А. ознайомив учасників засідання методичної секції  з основними напрямами роботи педагогічних колективів та методичної служби щодо запровадження в освітній процес інноваційних методик та проектів.

Наш навчальний заклад із задоволенням ознайомив учасників обласної секції з навчально-матеріальною базою  Козятинського міжрегіонального ВПУ залізничного транспорту, учні-екскурсоводи провели екскурсію за експозиціями  музею історії нашого закладу освіти.

В рамках роботи засідання обласної методичної секції заступники директорів з НВР ознайомилися з роботою Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «помічник машиніста тепловоза», «помічник машиніста електровоза», «монтер колії». Викладач спеціальних дисциплін: Голумбієвський В. В. ознайомив присутніх з навчальним програмним засобом “Train Simulator”. Розповів про інтерактивну мультимедійну систему та про її переваги у впровадженні в навчально-виробничий процес. Також з учнями групи № 28 з професії «машиніст електровоза» був відпрацьований за тренажером - симулятором фрагмент виробничої ситуації: робота локомотивної бригади при проведенні «Регламенту переговорів».
Також Голумбієвський В.В. розповів про використання в освітньому процесі VR / AR  технологій (віртуальна та додаткова реальність).


Викладачем Пржевальським О.Е. був представлений програмний засіб тренажер  управління локомотивом та усунення несправностей «ZDСимулятор». Присутнім було презентовано роботу симулятора з діючим пультом управління тепловозом М62.


Учасники зібрання також відвідали відкритий полігон училища з підготовки кваліфікованих робітників з професій: «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза» та «Провідник пасажирського вагона».


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери