• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Діти без батьківського тепла


У Козятинському училищі навчається 40 дітей, які мають соціальний статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі діти різні, кожен зі своїм характером, світосприйняттям, своїми дитячими проблемами та планами на майбутнє. Звичайно, всі вони потребують особливої уваги, тому що в дитинстві не отримали відповідного сімейного виховання. Як результат, більшість дітей не засвоїли норми поведінки, моральних позицій та мають порушення в особистісному розвитку.


Для кращої соціалізації таких дітей проводиться систематична виховна та корекційна робота. Це і бесіди, і тренінги  і анкетування, залучення дітей до участі у роботі учнівського самоврядування, художній самодіяльності, спортивних секціях, гуртках. Адміністрація училища разом із учнівським профспілковим комітетом щороку організовують вітання дітей-сиріт до Дня святого Миколая.

Під час профілактичних заходів особливу увагу звертаємо на роз’яснення таких тем, як насилля, булінг, торгівля людьми, вживання алкоголю та тютюнопаління. Але, зрозуміло, що не всі діти готові до сприйняття цих явищ як негативних, тому що в своїх сім’ях вони бачили іншу модель поведінки.

Співпраця з їхніми опікунами, службами у справах дітей, працівниками Козятинської ювенальної превенції дають позитивні результати у корекційній та превентивній роботі.

Проте нещодавно стався прикрий випадок: учениці застосували насилля до своєї однолітки, з якою раніше навіть товаришували. Раніше адміністрація та  старший інспектор ювенальної превенції Козятинського відділу поліції змушені були поставити дівчат на облік за девіантну та адективну поведінку, так як вони часто проявляли агресивність та створювали конфліктні ситуації.

Заклад вжив всіх заходів, щоб допомогти постраждалій дитині та вплинути на поведінку винуватців інциденту: були викликані працівники поліції, надана медична допомога, поруч з дитиною постійно знаходиться її майстер виробничого навчання, одногрупники та друзі провідують в лікарні. За дитиною продовжується спостереження та нагляд з боку адміністрації училща, вона отримує фінансову підтримку на лікування від навчального закладу.

Працівниками Козятинського відділу поліції проводяться слідчі дії та виясняються всі обставини події. Всі винні особи у даному випадку будуть притягнуті до відповідальності.

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери