• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Перемога команди Козятинського МВПУЗТ у Міжнародних змаганнях з волейболу


Відповідно до Познанської угоди та плану роботи Міжнародної програми «Освіта без кордонів» під патронатом директора  Андрія Олексійовича Стецюка команда Козятинського вищого міжрегіонального професійного училища залізничного транспорту з 2 по 6 грудня брала участь у Міжнародних змаганнях з волейболу в м.Даугавпілс (Латвія), на які були запрошені 11 команд із Польщі (м.Познань та м.Елк), Словаччини, України, Грузії, Азербайджана, Литви, Латвії, Естонії та Молдови.Команду нашого училища на міжнародному рівні представляли Кисарчук Катерина, Грубік Єлизавета, Дронь Віталій, Жук Дмитро, Генсіцький Олег та Любчик Петро на чолі з тренером – керівником фізичного виховання Брезденюком Дмитром Анатолійовичем.


3 грудня в актовій залі Daugavpils Technical School відбулося урочисте відкриття Міжнародних спортивних змагань з волейболу. Урочистості розпочалися із вітальних слів директорів всіх країн-учасників, а потім кожна команда-учасник презентувала свою країну та навчальний заклад. Під час урочистих заходів гості мали можливість насолоджуватись концертними номерами, підготовленими педагогічним та учнівським колективом технікуму.В перший день проведення змагань 3 грудня команда Козятинського МВПУЗТ обіграла решту 10 команд та вийшла до півфіналу. Наступного дня відбулися фінальні змагання між 5 командами із України, Польщі (м.Познань та м.Елк), Естонії та Латвії,  у яких команда Козятинського училища гідно боролася за призове місце, виступила на високому рівні та посіла почесне ІІ місце серед усіх 11 команд-учасників.


По завершенні змагань була проведена спільна нарада директорів запрошених навчальних закладів та керівників фізичного виховання щодо планування проведення змагань у наступному навчальному році. Протокольним рішенням засідання були затверджені заплановані заходи на 2020-2021 н.р., а також остаточно визначено, що VII Міжнародний конкурс з ІТ - технологій проводитиметься в червні 2020 року на базі Козятинського МВПУЗТ.Після напруженої гри для директорів та керівників фізичного виховання була проведена спортивно-масова робота у формі ігрових естафет, а для учнів – святкова дискотека.Для запрошених гостей адміністрацією Daugavpils Technical School  5 грудня була організована культурна програма у вигляді екскурсії по місту, під час якої учасники відвідали музей та визначні костели, побували на Чортовому озері м.Даугавпілс. А святковий обід із традиційних страв Латвії відбувся на природі біля річки  Даугава (Західна Двіна).


Всі учасники змагань отримали величезне задоволення на тільки від напруженої боротьби, але й від культурної програми, організованої педагогічним колективом  технікуму.

Вітаємо наших переможців та бажаємо перемог у подальших спортивних змаганнях!!!


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери