• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАКЛАДІВ П(ПТО)


30 жовтня 2019 року на базі нашого навчального закладу Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області провів засідання обласної секції викладачів української мови та літератури закладів професійної(професійно-технічної) освіти на тему: «Використання тестових та мультимедійних технологій у процесі навчання та контролю як важливий етап підготовки  учнів до складання державної підсумкової атестації з української мови  у формі зовнішнього незалежного оцінювання».Учасники заходу: викладачі української мови та літератури ЗП(ПТ)О;  методисти НМЦ ПТО у Вінницькій області; представник  Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, адміністрація училища.


Про здобутки та перспективи ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту» розповів присутнім директор училища Стецюк Андрій Олексійович.


Міськова Маргарита Георгіївна, заступник директора з методичної роботи Козятинського МВПУЗТ, ознайомила учасників секції з пріоритетами  організації роботи методичної комісії викладачів гуманітарного циклу.


Досвідом роботи  поділились викладачі освітніх закладів. Про свої напрацювання в нашому навчальному закладі розповіла викладач української мови та літератури («спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист») Панчук Алла Федорівна.


У ході секції були розглянуті питання зовнішнього незалежного оцінювання: «Особливості підготовки здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2019-2020 навчальному році» (Білоус Наталя Валентинівна, кандидат педагогічних наук, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти).

Також обговорювались моніторингові дослідження надання освітніх  послуг ЗП(ПТ)О Вінницької області за 2018, 2019 рік; особливості вивчення української мови та літератури за рівнем стандарту у поточному навчальному році; проведення мовно-літературних конкурсів П. Яцика і        Т. Шевченка у 2019-2020 н/р (Бабіч Тетяна Федорівна, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).


Наш навчальний заклад із задоволенням ознайомив учасників обласної секції з навчально-матеріальною базою  ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту», учні-екскурсоводи провели екскурсію по музею історії Козятинського училища.

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери