• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Участь у профорієнтаційних заходах «Ярмарок професій»


У підлітків, які закінчують навчання в середніх загальноосвітніх закладах, одне з найбільш актуальних питань на сьогоднішній день – це вибір майбутньої професії. Щоб зробити свій остаточний і головне – правильний вибір старшокласники повинні отримати інформацію від навчальних закладів про  різноманітні  професіїі . Тому наш заклад освіти прагне завжди брати участь у профорієнтаційних заходах,  а також на своїй базі проводити зустрічі з учнями 9-11 класів у Дні відкритих дверей.


У вересні та жовтні місяці представники нашого закладу були учасниками профорієнтаційних заходів «Ярмарок професій», організованих Рівненським та Попільнянським  Центрами  зайнятості .

Так, 27.09.2019 року на базі Рівненської дитячої залізниці Рівненським міським Центром зайнятості з метою ознайомлення підростаючого покоління із залізничними професіями був організований широкомасштабний профорієнтаційний захід – Ярмарок професій сфери залізничного транспорту. Учасників даного заходу – представників закладів П (ПТ)О-  привітно зустріла Рівненська дитяча залізниця .

Наш заклад освіти здійснює підготовку кваліфікованих робітників із 16 професій для залізничної галузі. Залізниця, це – не тільки вагон, колія, перон. Це – «держава в державі», це – величезна інфраструктура, це – розвиток кожного, хто цього хоче.

На профорієнтаційному заході майстер виробничого навчання Сініцин Костянтин Вікторович та викладач спецдисциплін Яворська Людмила Іванівна представляли наше училище. Також учень групи № 104  з підготовки помічників машиніста тепловоза та електровоза Єгор Муха (випускник Рівненської дитячої залізниці) розповідав школярам про студентське життя у Козятинському МВПУЗТ, адже він приїхав до нас навчатися саме  із Рівненської області .  Відвідувачі даної «Ярмарки професій » були зацікавлені нашим закладом освіти,  брали для ознайомлення профорієнтаційні буклети.


Діти задавали багато цікавих запитань, що стосуються професійної діяльності робітників залізничної галузі.


Також 25.10.2019 р. відповідно до листа-запрошення Попільнянської районної філії Житомирського обласного  Центру зайнятості  з метою профорієнтації професій серед учнів 9-11 класів, свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, реклами закладу освіти наші викладачі та майстри виробничого навчання провели профорієнтаційну роботу на «Ярмарці професій» у Попільнянському Центрі культури та дозвілля.


Викладач спецдисциплін  Прокопчук Вікторія Вікторівна. представила наш заклад освіти  з використанням презентації про умови навчання та ознайомила з професіями, про участь закладу у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах з професійної майстерності, про міжнародну співпрацю,  позаурочну діяльність.


Майстрами виробничого навчання Туржанською Євгенією Володимирівною та Савчук Тетяною Петрівною , викладачем Костюк Оксаною Валерієвною була організована виставка інформаційного матеріалу про професії, за якими навчають в училищі,  про наш заклад. Із задоволенням учні училища гр. 214, які навчаються за професією «Агент з постачання», розповідали присутнім на заході про свою професію та ділилися інформацією про життя училища: гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції та інше. Учень гр.214  Яніцький  Богдан  виконав на сцені Центру культури та дозвілля  пісню «Добрий ранок. Україно!


Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері.


Будемо раді бачити учнів 9-11 класів у стінах нашого закладу освіти – майбутніми студентами.

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери