• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

ПЕРЕМОГА У ГАЛУЗЕВОМУ КОНКУРСІ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Відповідно до програми заходів соціального партнерства між навчальними закладами професійної (професійно-технічної) освіти та ПАТ «Укрзалізниця», рішення засідання учасників програми соціального партнерства щодо проведення конкурсів професійної майстерності,погодженого з ПАТ «Укрзалізниця» за участю Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю, на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім.В.С.Кудряшова  03-04квітня 2019 р. проходив Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

На конкурс прибули учасники (переможці І-х регіональних етапів) з девяти областей України. Вінницьку область представляв учень групи №20 (професія «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза») Козятинського МВПУЗТ Мартинюк Микола.


Підготовкою учня до конкурсу займалися: викладач спецдисциплін Голумбієвський В.В., майстри в/н Бялошицький Ю.Л. та Сініцин В.В.

На урочистому відкритті учасників конкурсу привітали високі гості та організатори конкурсу:

-    Веприцький Роман Сергійович – Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця»;

-    Шумік Ірина Володимирівна - Генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України;

-    Василега Людмила Вікторівна - директор Департаменту розвитку кадрової політики АТ «Укрзалізниця»;

-    Азєєва Олена Сергіївна - заступник директора департаменту розвитку персоналу та кадрової політики, АТ «Укрзалізниця»;

-    Груця Наталія Петрівна - начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця»;

Програма конкурсу фахової майстерності передбачала проходження двох турів: теоретичного та практичного.

Під час теоретичного туру конкурсанти виконували тестові завдання на персональних комп’ютерах: на 60 питань давалась 1 астрономічна година. Учасникам необхідно було вибрати одну правильну відповідь із чотирьох запропонованих. Мета тестового контролю – визначити рівень професійно-теоретичних знань з предметів: «Слюсарна справа», «Будова та ремонт електровоза», «Правила технічної експлуатації та інструкції», «Технологія галузі», «Охорона праці». Питання розроблялися АТ «Укрзалізниця».


Практичний тур Галузевого конкурсу полягав в перевірці практичних навичок, які відповідають вимогам кваліфікації «Слюсар з ремонту рухомого складу» (ІІІ, IV розряд).

У першому завданні практичного туру конкурсантам треба зробити огляд та ремонт полозу струмоприймача електровозів серії ЧС4 і ЧС8. Виконання завдання проводилося на території ВП Локомотивного депо Київ регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Норма на виконання робіт – 30 хвилин

 У другому завданні практичного туру, який проходив у слюсарній навчальній майстерні училища, учасники протягом 3 академічних годин мали виготовити кріплення струмопровідної шини електровоза.

Під час проведення конкурсу учні професійно-технічних закладів мали можливість самореалізуватися, продемонструвати свою професійну майстерність.

Микола показав високий рівень знань з теоретичного навчання, належні професійні вміння та навички – він достойно представив на високому рівні і наше училище, і Вінниччину.


За результатами Галузевого конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» наш Мартинюк Микола зайняв ІІ-ге місце та був нагороджений Дипломом, медаллю та цінними подарунками.

 

Щиро вітаємо Миколу і бажаємо професійних успіхів та подальших творчих злетів


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери