Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Кадровий склад

КАДРОВИЙ СКЛАД НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ЗАГАЛЬНИЙ С П И С О К

працівників Державного професійно-технічного навчального закладу

«Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту»

станом на 01.04.2018 р.

№ п/н

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Анісімов Сергій Миколайович

Інженер з охорони праці

2

Бабійчук Інна Миколаївна

Майстер виробничого навчання

3

БаланцеваТаїсія Миколаївна

Майстер виробничого навчання

4

Балко Наталія Юріївна

Бухгалтер

5

Бандурко Неля Вікторівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

6

Брановіцька Любов Віталіївна

Майстер виробничого навчання

7

Брезденюк Дмитро Анатолійович

Викладач загальноосвітніх дисциплін

8

Богданова Людмила Василівна

Майстер виробничого навчання

9

Білоус Валентин Олександрович

Заступник директора з виробничої роботи

10

Біньковська Надія Антонівна

Бібліотекар

11

Булатецька Наталія Василівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

12

Булич Олена Василівна

Чергова гуртожитку

13

Бялошицький Юрій Леонідович

Майстер виробничого навчання

14

Боровська Людмила Володимирівна

Чергова гуртожитку

15

Вільчинська Зоя Володимирівна

Паспортист

16

Володовська Лідія Володимирівна

Чергова гуртожитку

17

Вотінцева Наталія Федорівна

Вихователь гуртожитку

18

Воровєй Тетяна Володимирівна

Майстер виробничого навчання

19

Гаврилюк Алла Геннадіївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

20

Гадаліна Тетяна Михайлівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

21

Гадалін Сергій Іванович

Викладач загальноосвітніх дисциплін

22

Ганевич Олена Іванівна

Чергова гуртожитку

23

Головатюк Ольга Миколаївна

Буфетниця

24

Голумбієвський Володимир Віталійович

Викладач спецдисциплін

25

Гогусь Олекса Дмитрович

Електромонтер 4р.

26

Гордійчук Анатолій Володимирович

Столяр

27

Гуменюк Оксана Олександрівна

Майстер виробничого навчання

28

Грошовенко Наталія Костянтинівна

Майстер виробничого навчання

29

Григорук Анна Георгіївна

Майстер виробничого навчання

30

Григорук Надія Миколаївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

31

Даниловських Лідія Олексіївна

Майстер виробничого навчання

32

Дзецюк Тетяна Василівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

33

Дзиганчук Олена Станіславівна

Прибиральниця

службових приміщень

34

Добржанська Аліна Вікторівна

Бухгалтер

35

Дубик Галина Олександрівна

Прибиральниця

службових приміщень

36

Дубик Володимир Іванович

Майстер виробничого навчання

37

Дробіна Тетяна Леонідівна

Викладач спецдисциплін

38

Загнітко Антон Євгенійович

Завідувач господарства

39

Зайчук Анатолій Васильович

Майстер виробничого навчання

40

Заїчко Наталія Анатоліївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

41

Замкова Олена Олександрівна

Інспектор з кадрів

42

Зліпушев Олександр Сергійович

Механік

43

Зейдліц Ірина Антонівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

44

Іванова Олена Геннадіївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

45

Ісаїчкіна Тетяна Сергіївна

Бухгалтер

46

Іщук Віра Сергіївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

47

Казмінчук Олена Володимирівна

Комірник ІК 0,5 ст.

48

Каськевич Аліна Василівна

Медична сестра

49

Касаткіна Ірина Вольфредівна

Завідувач гуртожитку

50

Канівська Наталія Георгіївна

Викладач спецдисциплін

51

Касаткіна Марія Анатоліївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

52

Костюк Оксана Валеріївна

Викладач спецдисциплін

53

Кашперовецька  Тетяна Леонтіївна

Кастенлянт

54

Корнійчук Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання

55

Кубайчук Людмила Михайлівна

Викладач спецдисциплін

56

Кравченко Майя Миколаївна

Майстер виробничого навчання

57

Кушпіль Олександр Васильович

Методист

58

Козиревич Наталія Олександрівна

Прибиральниця службових приміщень

59

Ковбасюк Марія Антонівна

Комірник ІК.

60

Кирилюк Оксана Іванівна

Чергова гуртожитку

61

Коломійчук Олена Олександрівна

Заступник директора з навчальної роботи

62

Кіраковський Олександр Іванович

Сторож

63

Лазарчук Наталія Вячеславівна

Майстер виробничого навчання

64

Ластовецька Ольга Михайлівна

Лаборант

65

Левандовська Марія Петрівна

Лаборант

66

Літвінчук Олена Олександрівна

Бухгалтер

67

Ліщук Світлана Іванівна

Прибиральниця службових приміщень

68

Логуненко Володимир Вікторович

Водій


69

Мазурян Людмила Іванівна

Викладач спецдисциплін

70

Майбродська Інна Сергіївна

Майстер виробничого навчання

71

Міськова Маргарита Георгіївна

Заступник директора з методичної роботи

72

Монастирський Валентин Сергійович

Електромонтер 3р.

73

Нетреба Василь Іванович

Сторож

74

Николюк Наталія Володимирівна

Чергова гуртожитку

75

Огірчук Андрій Юрійович

Майстер виробничого навчання

76

Осіпчук Лариса Василівна

Заступник директора з виховної роботи

77

Олексюк Надія Юріївна

Майстер виробничого навчання

78

Опанович Юлія Миколаївна

Майстер виробничого навчання

79

Онищук Віта Петрівна

Майстер виробничого навчання

80

Олицька Галина Миколаївна

Викладач спецдисциплін

81

Павлюк Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання

82

Панчук Алла Федорівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

83

Пасічник Ганна Миколоаївна

Майстер виробничого навчання

84

Пацановська Руслана Василівна

Вихователь гуртожитку

85

Поліщук Віктор Миколайович

Водій

86

Поліщук Тамара Іванівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

87

Протоцька Людмила Юріївна

Вихователь гуртожитку

88

Плисак Тетяна Михайлівна

Майстер виробничого навчання


89

Перепелиця Олександр Михайлович

Майстер виробничого навчання


90

Прилуцька Ольга Віталіївна

Майстер виробничого навчання


91

Пржевальський Олександр Едуардович

Викладач


92

Прокопчук Вікторія Вікторівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін


93

Пиріков Олег Васильович

Викладач спецдисциплін

94

Плис Аліна Анатоліївна

Викладач спецдисциплін

95

Продиус Галина Володимирівна

Сторож

96

Поян Ольга Олександрівна

Медична сестра 0,5 ст.

97

Петренко Людмила Миколаївна

Прибиральниця службових приміщень

98

Поліщук Надія Талимонівна

Прибиральниця службових приміщень

99

Пушкар Олександр Васильович

Слюсар-сантехнік

100

Радько Наталія Романівна

Концертмейстер

101

Райчук Ольга Григорівна

Секретар-друкарка

102

Разбойнікова Зінаїда Софронівна

Двірник

103

Родюк Раїса Петрівна

Майстер виробничого навчання

104

Ремез Марина Леонідівна

Викладач спецдисциплін

105

Рожновська Алла Петрівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

106

Рудзевич Георгій Петрович

Викладач загальноосвітніх дисциплін

107

Родюк Ірина Володимирівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

108

Родюк Олександр Васильович

Юрисконсульт

109

Рибіцька Анжела Володимирівна

Бібліотекар

110

Римша Дмитро Олександрович

Інженер-електронник

111

Рудзевич Марина Олександрівна

Інспектор ВОС

112

Савчук Тетяна Михайлівна

Майстер виробничого навчання

113

Савчук Тетяна Петрівна

Майстер виробничого навчання

114

Сахарук  Анатолій Володимирович

Майстер виробничого навчання

115

Сергеєв Валерій Васильович

Викладач спецдисциплін

116

Сімахіна Алла Миколаївна

Викладач спецдисциплін

117

Снітко Лілія Миколаївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

118

Сініцин Костянтин Вікторович

Майстер виробничого навчання

119

Сініцин Віктор Васильович

Завідувач майстернями

120

Сизонюк Галина Миколаївна

Шеф-Кухар

121

Старушок Сергій Васильович

Сторож

122

Стецюк Андрій Олексійович

Директор

123

Топорівська Олена Василівна

Бухгалтер

124

Тетянчук Олександр Миколайович

Столяр

125

Тупчій Сергій Петрович

Сторож

126

Туржанська Євгенія Володимирівна

Майстер виробничого навчання

127

Тривальська Галина Михайлівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

128

Трончук Леонід Васильович

Викладач загальноосвітніх дисциплін

129

Українець Володимир Миколайович

Майстер виробничого навчання

130

Хлобистіна Ірина Анатоліївна

Секретар навчальної частини

131

Холковська Марина Вікторівна

Головний бухгалтер

132

Ходюк Наталія Володимирівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін

133

Хомюк Валерій Петрович

Старший майстер в/н

134

Хомюк Ірина Василівна

Викладач спецдисциплін

135

Чорна Валентина Василівна

Прибиральниця службових приміщень


136

Швець Валерій Вікторович

Майстер виробничого навчання

137

Шендрик Наталія  Павлівна

Практичний психолог

138

Шульга Лілія Володимирівна

Завідувач складу

139

Шевчук Наталія Сергіївна

Кухар

140

Щаблевська Тетяна Анатоліївна

Заступник головного бухгалтера

141

Яворська Людмила Іванівна

Викладач спецдисциплін

142

Яковлєва Анна Сергіївна

Викладач загальноосвітніх дисциплін


 
Дистанційне