• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

ПЕРЕМОГА У IX МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ" та VI МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ«WORLD EDU»

Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, компанією «Виставковий світ» була організована  IX Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"та  VI міжнародна виставка «World Edu» , яка проходила з 24 по 26 жовтня 2017 р. в м. Києві.


ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» на оцінку журі представило проект в номінації  «Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» з теми «Інновації в організації навчальної діяльності в контексті міжнародної співпраці училища із закордонними партнерами».


Проект розроблявся під патронатом директора Козятинського МВПУЗТ Стецюка Андрія Олексійовича. Керівники проекту: заст. директора з методичної роботи Міськова М.Г. Виконавці:


Римша Д. О.

інженер-електронник Козятинського МВПУЗТ

 

Рожновська А.П.

викладач іноземних мов Козятинського МВПУЗТ

 

Савчук Т. П.

майстер в/н


Прокопчук В.В.

викладач спецпредметів за професією «Оператор комп’ютерного набору»

Для вищих навчальних закладів відбувся КОНКУРС на отримання ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» в номінації «Електронний освітній ресурс», на участь у якому училище представило електронний засіб навчального призначення «Будова та ремонт електровоза».


Уперше ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» друге серед ПТНЗ України отримало високу нагороду журі ЛАУРЕАТУ КОНКУРСУ «Видатні науково-практичні досягнення в освіті».

25 жовтня 2017 року в рамках виставки Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України проводили круглий стіл за темою «Ігрові і симуляційні технології формування ключових компетенцій фахівців у сучасному освітньому просторі України», на якій досвідом роботи  та використання ІКТ в навчальному процесі з доповіддю на тему «Інновації в діяльності ПТНЗ з розробки та застосування інформаційних технологій в навчально-виробничому процесі» виступив директор училища Стецюк А.О.


Андрій Олексійович поділився з освітянською спільнотою досвідом роботи педагогів начального закладу над розробкою програм-симуляторів. І розказав про організацію навчально-виробничого процесу учнів з професії «Помічник машиніста електровоза, тепловоза» з використання «ZD симулятора-тренажера керування локомотивом та усунення несправностей».


Виступ справив незабутнє враження на всіх присутніх, тому що аналогічних навчальних засобів немає в жодному навчальному закладі України. Після засідання було Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України було прийняте рішення на базі Козятинського училища організувати експериментальний майданчик з розробки електронних засобів навчання, а також провести виїзне засідання з вивчення досвіду роботи навчального закладу.


Колектив училища продовжує творчо працювати над впровадженнями в розвиток навчального закладу й удосконалення навчально-виховного та навчально-виробничого процесів інформаційних і комунікаційних технологій.

Щиро вітаємо переможців!

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери