• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Участь у 77-й Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту"

11-12 травня 2017 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна  відбулася 77-ма Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту".Організатор конференції – Міністерство освіти і науки України, Дніпропетровський національний університеті залізничного транспорту, ПАТ «Інтерпайп», ТОВ «НВП «Укртрансакад».

Мета: обговорення стану і перспектив розвитку залізничного транспорту на Україні.

Від Козятинського МВПУЗТ у науково-практичній конференції брали участь викладачі спеціальних дисциплін Костюк О.В. та Голумбієвський В.В., а також майстер виробничого навчання Майбродська І.С.


11 травня було урочисте відкриття, на якому виступили з привітальним словом ректор університету Пшінько А.Н. та проректор з навчальної роботи Мямлин С.В. Потім відбулося пленарне засідання, на якому виступали:  заст.головного конструктора пасажирського моторвагонного рухомого складу ПАТ «КВБЗ» Волканін Є. Є. з доповіддю «Аналіз експлуатації вітчизняного сучасного пасажирського дизель-поїзда»; к.т.н., професор, завідувач кафедри «Проектування та будівництво доріг» Курган М. Б. з доповіддю «Перспективи організації високошвидкісного руху поїздів в Україні».


Учасники конференції мали можливість відвідати виставку «Залізнична техніка і технології перевезень - 2016».

12 травня всі були запрошені для участі у роботі секцій. Наші педагогічні працівники обрали секції «Експлуатація та ремонт локомотивів» та «Залізнична колія» (відповідно до напрямів підготовки). Були представлені дослідження, в яких наведено теоретичне узагальнення та шляхи практичного вирішення проблеми розвитку залізничного транспорту, що знайшло відображення в теоретичному обґрунтуванні й експериментальній перевірці педагогічних умов формування залізничного світогляду.


Програма конференції біла дуже насиченою та продуктивною.

Також 12 травня педагоги училища відвідали Дніпропетровський професійний залізничний ліцей (в рамках співпраці в Асоціації професійно-технічних училищ залізничного напрямку). Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою колег, а також взяли участь у «круглому столі» «Проблеми та перспективи підготовки робітничих кадрів для залізниці в сучасних умовах».


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери