• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Перемога у міжнародній олімпіаді з англійської мови

ПЕРЕМОГА

У МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Відповідно до виконання плану Познанської угоди, 10-12 листопада  у Доправній академії м. Тренчин (Словаччина) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з англійської мови.  У ній взяли участь учні з одинадцяти навчальних  закладів  Європи: України,  Польщі, Молдови, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Словаччини.

alt 


Головною метою проведення  олімпіади  стало:  розширення міжнародної співпраці, обмін досвідом з методики навчання  іноземних мов майбутніх фахівців, які використовують  іноземну мову з метою самостійного отримання і розширення свої знань і досвід. А нашому училищу  як навчальному закладу єдиному у Східній Європі, що видає міжнародні сертифікати IES – участь у даній олімпіаді є надзвичайно важливою.


Україну представляла делегація  Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту на чолі з директором Стецюком А.О. До складу делегації увійшли заступник  директора Осіпчук Л.В., вчитель англійської мови Рожновська А.П. та учнів-учасники : Маслюк Анастасії (гр.№207), Полонського Вадима (гр.№ 327).

 

Учасники змагалися у двох категоріях:

-    45 хвилин тестових завдань з англійської мови;

-    презентація у Power Point про свою  країну та навчальний заклад.

 

У за підсумками двох днів змагань учні нашого училища зайняли IV місце з 11 команд.

 

Під час виконання програми олімпіади були проведені: «круглі столи» з директорами навчальних закладів, заступниками директорів; тренінгові заняття з викладачами англійської мови, на яких були підняті питання комунікативної  компетенції випускників навчальних закладів. Під комунікацією розуміються процес  усного та  писемного спілкування, суть якого полягає в обміні інформацією. Але основний результат таких заходів – це спілкування колег, спілкування учнів, напрацювання спільних проектів. Ми стаємо ближчими, є розуміння спорідненості народів, що має стати  основою  сучасного суспільства. І головну роль у цьому процесі відіграє вчитель. Тому що це основна людина у європейському суспільстві, яка несе мир, об’єднує  народ та робить народ нацією.

Завдячуючи  організаторам олімпіади,  відбулася зустріч дітей з різних країн.  Вони знайомилися, знаходили безліч  спільних  тем для спілкування, товаришували.  У майбутньому це дасть гарний результат, тому що це діти нової епохи, які будуть разом будувати мирне суспільство.


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери