• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

31 жовтня 2016 року учениця групи № 26 КК/О Козятинського МВПУЗТ Мамчур Ніна у складі регіональної команди представників ПТНЗ Вінницької області взяла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE» за професійною компетенцією кондитерське мистецтво.

 

Майстер виробничого навчання Баланцева Т.М. (експерт) та конкурсант Мамчур Ніна


В Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE» та ІІ Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016».


Вітали учасників конкурсу прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман та міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич.

 

Від імені ректора Київського національного торговельно-економічного університету гостей та учасників конкурсу привітала перший проректор Притульська Наталія Володимирівна. Також з вітальним словом до присутніх звернулися віце-президент WorldSkills International, Голова Комітету зі змагань Стефан Прашль та Голова Правління WorldSkills Ukraine Рибак Сергій Олександрович.


Перший день змагань у   Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE» розпочався з професійної  компетенції «Кондитерське мистецтво».

Метою проведення Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine з категорій кулінарне, кондитерське мистецтво та ресторанний сервіс було визначення практичних здібностей та навичок для фахівців і майбутніх працівників ресторанного господарства.  Адже кондитер створює дуже багато робіт кондитерського мистецтва на всі випадки життя і це вимагає як художньо таланту, так і якісного приготування їжі. Кондитери повинні вміти працювати ефективно і самостійно, виявляти ініціативу, при цьому не забуваючи про якість продукції, ергономічність, санітарно-гігієнічні правила і стандарти безпеки.

 

Підготовка конкурсної роботи з номінації «Святковий торт» («Народженння мрії»)


При підведенні підсумків першого дня конкурсів з вітальним словом до учасників Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine звернувся директор Департаменту професійної освіти КУЧИНСЬКИЙ Микола Сигізмундович.


За результатами підсумків Мамчур Ніна була нагороджена Грамотою за участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE» , а також  отримала нагороду за здобуте ІІІ місце (бронзову медаль) у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST-2016» з компетенції кондитерське мистецтво (номінація «Святковий торт») .

 


Вітаємо Мамчур Ніну !!!

Бажаємо у подальшому професійного зростання !


 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери