• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Участь делегації Козятинського МВПУЗТ у міжнародному семінарі у м. Оренбург

В рамках програми «Освіта без кордонів» наш навчальний заклад отримав запрошення для участі у семінарі «Молодіжні шляхи до європейського розуміння через музику, танці та нові засоби інформації».

Семінар проходив в м. Отенбург (Німеччина) з 15 по 17 жовтня 2010 року. Делегацію від України представляли викладачі Козятинського МВПУЗТ Осіпчук Л.В., Прокопчук В.В., Скриннікова О.Г.

На семінар були запрошені представники 12 країн: США, Великобританія, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина та інші.

Програма семінару була досить насиченою. Форми роботи на семінарі були самі різноманітні. Це і тренінги , і лекції, і презентації власних навчальних закладів.

Професор Доктор Петер Вебер з університету Мюнхена, виступив з рефератом «Впізнавання – Досвід – Навчання – три моста до європейського розуміння».

На семінарі особливої уваги приділялося питанню щодо електронно-комунікаційних засобів спілкування: Заняття на дану тематику проводив професор Патрик Бридж  (США), акцентуючи увагу на необхідність контролю діяльності учнів у соціальних мережах.

Доктор Марейк Вольтер проводив практичне заняття по темі «Навчаємось разом – головою, серцем, руками».

Ще одним видом роботи на семінарі були заняття  з хореографії. Така форма роботи розкриває нові можливості покращення комунікації. За допомогою своєї ходи, манер поведінки, міміки та жестів можна показати емоції, виразити думки, відкрити свій внутрішній світ – і все це без слів. Заняття проводив Алан Брукс (Великобританія).

На семінарі було представлено декілька проектів. Серед них проекти, метою яких є створення шкільного ансамблю та учнівського театру. Ці проекти виграли грошові кошти, на які їх було реалізовано. На заході сьогодні широко розповсюджена тенденція  заохочення  учнів до  участі у культурно-соціальних проектах: танцювальних гуртках, учнівських театрах, студіях творчості.

 

Делегація Козятинського МВПУЗТ із заступником президента асоціації освітніх закладів EBB- AEDE

Практичне заняття на тему «Навчаємось разом – головою, серцем, руками...»

Заняття з ритміки

 

Рольова гра "Розуміємо без слів"

Учасники семінару презентували свої навчальні заклади, обмінюватися контактною інформацією з метою подальшої співпраці.

Презентація Козятинського МВПУЗТ викликала особливий інтерес та зацікавленість в учасників семінару. Представлена інформація про життя нашого училища та відеосюжет про Україну викликали живий інтерес та бажання налагодити з нашим училищем контакти та розпочати співпрацю. Учасників зацікавив вік наших учнів, за якими спеціальностями ведеться підготовка, як проходить навчальний процес, з якими навчальними закладами ми вже співпрацюємо, в яких проектах приймаємо участь.

Клаус Енгель відмітив, що йому дуже приємно бачити в цьому році на семінарі делегацію з України. Це дало можливість познайомитися з нашою  культурою, іншою системою освіти, розширити простір співробітництва на Схід.

Клаус Енгель з делегацією Козятинського МВПУЗТ

Сьогодні європейська освіта приділяє особливу увагу вихованню підростаючого покоління.

Ті цінності, які є важливими для європейської молоді, потрібно розвивати серед підростаючого покоління України. Тому одним із важливих завдань таких семінарів є висвітлення основних проблем, що хвилюють українську та європейську молодь, і пошук основних шляхів їх розв’язання, а також питань щодо удосконалення форм і засобів спілкування підростаючого покоління.

Саме така співпраця і участь у спільних міжнародних проектах є особливо корисними для будь-якого навчального закладу, адже саме це є джерелом нових ідей та корисних практик. Співробітництво та добросусідство сприяють вдосконаленню навчально-виховного процесу та плідній праці на освітянській ниві.

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери