• img1g.jpg
 • img2d.jpg
 • img3d.jpg
 • img4f.jpg
 • img5s.jpg
 • img6g.jpg
 • img7a.jpg
 • img8f.jpg
 • img9h.jpg
 • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Виставки і конкурси

Участь у республіканських, міжнародних виставках та конкурсах професійної майстерності 

Праця педагога – постійна робота над собою, своїм удосконаленням, своєю самоосвітою, а участь у різного рівня виставках і конкурсах дає можливість проводити обмін своїми напрацюваннями та вивчати кращий досвід колег, щоб потім його використовувати в навчальній діяльності.

З метою пропаганди творчих досягнень педагогічних та учнівських колективів у інноваційному розвитку освіти України наше училище стало постійним учасником багатьох республіканських та міжнародних виставок. І  така участь не є марною. Як результат – з 2005 по 2008 рік училище нагороджувалося  Дипломами учасника виставки, а з 2007 року – щороку носить почесне звання «Лідер сучасної освіти».

В рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області на 2006 – 2010 роки Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту двічі брало участь у конкурсах на здобуття грантів серед професійно – технічних навчальних закладів  за темою «Використання інформаційно – комунікаційних технологій в організації навчально – виховного процесу та життєдіяльності навчального закладу».

Так у вересні 2006 року в номінації «Розробка та реалізація авторських електронно - методичних засобів навчання» наш навчальний заклад  посів II-ге місце  і отримав грант в розмірі 30 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки і розвиток телекомунікаційних технологій.

В 2007 році, продовжуючи роботу над проектом  «Розробка та застосування авторських електронних навчально – методичних засобів навчання» творча група училища, яка працює над розробкою та апробацією педагогічних програмних засобів, посіла  I–ше  місце в області і училище отримало  грант в розмірі 50 тис. грн.


В 2009 році  наш навчальний заклад здобув Свідоцтво про нагородження Срібною медаллю у номінації  «Інноваційні виробничі та педагогічні технології в професійно – технічних навчальних закладах» Дванадцятої міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2009".

В грудні 2009 року ми стали учасниками Міжнародної виставки – презентації «Інноватика в освіті України», яку організувала і провела компанія «Виставковий світ». В номінації «Інноватика в професійно – технічній освіті» наш навчальний заклад здобув найвищу нагороду – звання «Лауреат конкурсу».

В 2010 році на Міжнародній виставці-презентації «Сучасні навчальні заклади - 2010» в номінації «Розробка і впровадження інноваційних технологій навчання у професійно-технічному навчальному закладі» ми були нагороджені Золотою медаллю.

На ІІ Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади - 2011", яка проходила з 2 по 4 березня 2011 р. в м.Києві, спільна проектна робота Козятинського МВПУЗТ та Доправної академії м. Тренчин (Словаччина) та Сілламяеського ПТУ у номінації «Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом» удостоєна почесного звання «Лауреат конкурсу» і нагороджена Золотою медаллю. 

В 2011 році на ІІІ вистаці-презентації "Інноватика в сучасній освіті", яка проходила з 18 по 20 жовтня 2011 р. в м. Києві, спільна проектна робота Козятинського МВПУЗТ та Доправної академії м. Тренчин (Словаччина) у номінації «Інновації у співпраці підприємств, наукових установ, структур бізнесу, міжнародних організацій, видавництв з системою освіти» на тему «Спонсорська допомога підприємств, фірм, корпорацій закладам освіти в упровадженні сучасних технічних засобів навчання у освітній процес» удостоєна почесного звання «Лауреат конкурсу» і нагороджена Золотою медаллю. 

Спільний міжнародний проект «Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ» був представлений на ІІІ міжнародній виставці  "Сучасні заклади освіти - 2012", яка проходила з 1 по 3 березня 2012 р. в м. Києві. В роботі використані матеріали та описи проектів:

 • Доправної академії м. Тренчин (Словаччина) – керівник проекту,  викладач німецької мови Єва Холомкова;
 • ДБО ЗППО «Будівельно – індустріальний професійний ліцей №50» м. Санкт - Петербург (Росія): Занькіна Валентина Олександрівна – заст. директора з навчально – виробничої роботи, Пойманова Любов Іванівна– методист, Козіна Світлана Олександрівна – викладач;
 • Технікум зв’язку ім. Іполита  Сегельського в м. Познань (Польща)- керівник проекту: Єва Іванець – викладач російської та англійської мови;
 • Сілламяеського ПТУ (Естонія) – керівник проекту  Самухіна Любов Олексіївна - заступник директора.

Експертна комісія високо оцінила роботу, що представляє аналіз міжнародного співробітництва, участі у міжнародних проектних програмах, конкурсах, виставках, семінарах, проведення освітніх та наукових обмінів та стажування навчальних закладів з п’яти країн.

У номінації «Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових організацій»  всі 5 вище вказаних навчальні закладі нагороджені Золотими медалями  та Дипломами організаторів виставки за активну роботу з модернізації системи освіти.


З 16 по 18 жовтня 2012 року у виставковому центрі «Київ ЕкспоПлаза»  м. Київ проходила Четверта виставка - презентація "Інноватика в сучасній освіті".

Організаторами виставки виступили: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія "Виставковий світ".

Наш навчальний заклад представляв спільний міжнародний проект «Інноватика у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі.

В роботі використані матеріали та описи проектів:

­       Доправної академії м. Тренчин (Словаччина) – керівник проекту,  викладач Юричкова Андреа;

­      Технікум зв’язку ім. Іполита  Сегельського в м. Познань (Польща)- керівник проекту: Єва Іванець – викладач російської та англійської мови;

В даному проекті порівнюється система роботи  над розробкою та впровадженням інноваційних технологій та новітніх засобів навчання в навчально - виробничий процеси в Україні (на прикладі Козятинського МВПУЗТ), в Словаччині, використовуючи як приклад Доправну (транспорту) академію м. Тренчин та в Польщі, проаналізувавши роботу над підготовкою якісного трудового потенціалу в Технікумі зв’язку ім. Іпполита  Сегельського м. Познань.

Експертна комісія високо оцінила роботу спільний проект, і за її рішенням всі три навчальних заклади нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ та Дипломами організаторів виставки за активну роботу з модернізації системи освіти.


 

 
Партнери