• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Загальні відомості

Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» – училище прекрасного минулого і цікавого майбутнього.

Училище було засновано в 1878 році, знаходилося на станції Козятин і утримувалося за рахунок Південно-Західної залізниці. Перші згадки про нього можна знайти у 10 томі “Великої енциклопедії”, яка вийшла в світ в 1902 році. На той час наш навчальний заклад готував молодих робітників за такими професіями: слюсарі, токарі, мідники, ковалі, бляхарі, помічники машиністів паровозів, столяри. На навчання було прийнято всього 58 учнів.  

Це були лише перші кроки. Майже за 130 років свого існування чимало прийшлось пережити: революційні часи і часи індустріалізації, лихоліття Великої Вітчизняної війни і важкі роки відбудови, часи перебудови … Але, не зважаючи на всі труднощі та історичні зміни, педагогічні працівники училища з честю виконували свій головний обов’язок – виховували і навчали молодь, яка з гордістю могла б сказати: «Я - залізничник».

Всього за час існування училища підготовлено і направлено на роботу більше 30 тисяч кваліфікованих робітників, багато з яких займали і займають керівні посади на залізницях України та країн СНД .

В 1989 році колектив училища отримав новий чотирьохповерховий навчальний корпус на 1920 учнівських місць загальною площею 12000 м2, навчальною -10442 м2.

Навчальна площа на одного учня - 8,2 м2. В приміщеннях постійно підтримуються належні санітарно - гігієнічні умови, щорічно виконуються ремонтні роботи, температурно – вологий режим в приміщеннях відповідає нормі. Комплекс профтехучилища задовольняє всі вимоги для підготовки робітників залізничних, будівельних, масових професій.

З 2002 року училище одне із перших в області отримало статус вищого професійно – технічного навчального закладу, а в 2006 році відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 597 училище стало державним професійно-технічним навчальним закладом „Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”.

У своїй діяльності училище керується: Законами України “Про освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, Положенням Міністерства освіти України “Про організацію навчально-виховного процесу у професійно-технічних навчальних закладах” та іншими нормативними документами. Навчально-виховний процес ведеться державною мовою. 

Щорічний випуск становить біля 900 кваліфікованих робітників для підприємств залізничного транспорту.

Останнє оновлення (Четвер, 27 вересня 2012, 19:56)

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери