Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Проектна діяльність

Проектна діяльність педагогічних працівників Козятинського МВПУЗТ

Козятинське МВПУЗТ визнано базовим по впровадженню освітньої програми «Іntel®. Навчання для майбутнього» в навчально-виховний процес.

Проектно-групова модель стала одним із ефективних методів підвищення мотивації навчання учнів в Козятинському МВПУЗТ. З квітня 2006 року по 1 липня 2010 року на базі училища було проведено 15 семінарів - тренінгів: один – міжнародного рівня (за участю викладачів із Словачини та Естонії), три – загальноукраїнського, решта - обласного рівнів; один обласний семінар з обміну досвідом по впровадженню даної методики в навчально – виховний процес,  а також майстер – клас для педагогічних працівників ПТНЗ України.

Викладачами нашого училища були розроблені наступні проекти як із загальноосвітніх, так і спеціальних дисциплін:

-Проект «Подорож залізницею» (предмет «Організація культурного перевезення пасажирів на залізниці»). Викладач Дробіна Т.Л.

-Проект «Інформаційний простір банку даних» (предмет «Технології комп’ютерної обробки інформації»).  Викладач Коломійчук О.О.

-Проект «Електричне поле» (предмет «Фізика»). Викладач Скриннікова О.Г.

-Проект «Комп’ютерні ігри та їх вплив на психіку людини» (предмет «Основи роботи на персональному комп’ютері»). Викладач Прокопчук В.В.

-Проект «Тюнинг автомобіля» (предмет «Спецтехнологія»). Викладач Білоус В.О.

-Проект «Світ комп’ютерної графіки» (предмет «Інформатика»). Викладач Осипчук Л.М.

-Проект «Місце під сонцем» (предмети «Інформатика» та «Основи галузевої економіки»). Викладачі: Хомюк І.В. та Сімахіна А.М.

-Проект «Зелений семафор» (позаурочний захід). Викладачі: Прокопчук В.В. та Скриннікова О.Г.

-Проект «Один світ – одна надія» - переможець обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Успішний проект - 2009». Викладачі: Прокопчук В.В. та Скриннікова О.Г.

Найкращі проекти наших педагогічних працівників беруть участь у обласних та республіканських конкурсах впровадження проектної методики в навчально-виховний процес.

На Міжнародний конкурс «Енергія і середовище» був поданий проект на тему «20 С вище життя», присвячений  проблемам глобальних змін клімату на планеті та наслідкам цих змін для  України. Дослідницький проект «20 С вище життя» посів I-ше місце на Україні і представляв Україну під час заключного туру в Норвегії. Робота посіла VIII місце серед інших робіт, представлених міжнарожною спільнотою, що переймається проблемами глобального потепління та енергозбереження на нашій планеті.

Останнє оновлення (Вівторок, 07 квітня 2015, 09:03)

 
Партнери