Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!

Шановні випускники та учні Козятинського МВПУЗТ!

 

В рамках міжнародної програми «Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!» за підтримки болгарської компанії  «Іnternobmen» та  ІУ- Варна у ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» формується група з учнів  та випускників Козятинського училища за здобутими професіями: «кухар», «кондитер», «офіціант» для участі у міжнародному стажуванні. Оплачувана практика здійснюється на базі курортів Болгарії. Це відмінний спосіб не тільки поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вам в майбутньому професійному житті.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого минає три роки, як під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загинуло  найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста учасників протесту,  яких назвали "Небесною Сотнею".

Детальніше...

 

Участь у майстер-класі з приготування страв у пароконветоматах Сonvotherm 4

Майстри виробничого навчання Родюк Р.П. та Баланцева Т.М. брали участь у майстер-класах семінарах з кулінарії та кондитерського виробництва: приготування страв  у пароконветоматах Сonvotherm 4, які проходили у м. Києві 8 та 9 лютого2017р. 

Детальніше...

 

День відкритих дверей у Козятинському МВПУЗТ

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого навчального закладу на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією проходить 3 березня о 9.00 годині!

Ми чекаємо на вас, майбутніх учнів, ваших батьків та друзів. До цієї події ретельно готується увесь училищанський колектив: керівництво, майстри в/н, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери