Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

СПІВПРАЦЯ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ


03 березня 2017 року ТОВ «Сігнет-Центр» с. Анрушки, Попільнянського р-ну, Житомирської області проводив захід з теми: «Сучасні тенденції у технології приготування страв».

Детальніше...

 

День відкритих дверей 2016!

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого навчального закладу на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією проходить 3 березня о 9.00 годині!

Ми чекаємо на вас, майбутніх учнів, ваших батьків та друзів. До цієї події ретельно готується увесь училищанський колектив: керівництво, майстри в/н, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки.

Детальніше...

 

Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!

Шановні випускники та учні Козятинського МВПУЗТ!

 

В рамках міжнародної програми «Відкривай Європу - подорож й заробіток: 2017-2018!» за підтримки болгарської компанії  «Іnternobmen» та  ІУ- Варна у ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» формується група з учнів  та випускників Козятинського училища за здобутими професіями: «кухар», «кондитер», «офіціант» для участі у міжнародному стажуванні. Оплачувана практика здійснюється на базі курортів Болгарії. Це відмінний спосіб не тільки поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вам в майбутньому професійному житті.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого минає три роки, як під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загинуло  найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста учасників протесту,  яких назвали "Небесною Сотнею".

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери