Успішність студентів
Міжнародна сертифікація
Перекладач

Козятинське МВПУЗТ підписало нову угоду про міжнародну співпрацю


13 березня 2019 р. Козятинське МВПУЗТ приймало гостей. Відповідно до Познанської угоди, підписаної 13 листопада 2015 року, для участі у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2019» в училище завітали колеги-іноземці з сіми країн, а саме: Техникума зв’язку та комунікацій ім. Іполита Сегельськогом.Познань (Польща),Вільнюського училища залізничного транспорту та комерційних послуг (Литва), Бєльцького Технічного коледжу залізничного транспорту (Молдова), загальноосвітньої школи «Оранті» (Грузія), Центру професійної освіти"Даугавпілський технікум" (Латвія), Таллінського політехнічного технікуму (Естонія), Бакинського державного коледжу зв’язку та транспорту при Азербайджанському технічному університеті (Азербайджан).

Детальніше...

 

День відкритих дверей «Моя майбутня професія»

Дні відкритих дверей «Моя майбутня професія» – це традиційне свято у Козятинському МВПУЗТ, яке дуже люблять учні й абітурієнти. До нас завітали випускники шкіл з різних регіонів України.

Детальніше...

 

Гра «Еліас» з учнями училища

В рамках інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» за сприяння представництва ЄС в Україні 13 лютого 2019 року в Козятинському МВПУЗТ відбулася гра «Еліас» з учнями училища. В грі взяли участь 4 команди: «Єврозірки», «International», «Співдружність» та «Єврознавці». Перемогу здобула найкмітливіша команда – «Єврознавці». Вітаємо переможців!

Детальніше...

 

Запрошуємо на день відкритих дверей


 
Більше статтей...
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Працевлаштування
Партнери