МВПУЗТ
Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Перемога у конкурсі «Майстер виробничого навчання - 2016»

14 грудня 2016 року  у м. Вінниці на базі ДНЗ ЦПТО №1 відбувся фінал обласного конкурсу «Майстер виробничого навчання – 2016 року» серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професій будівельного профілю. Участь у ньому брали учасники-переможці конкурсів попередніх етапів: «Професійне портфоліо», «Відеофільм уроку виробничого навчання», «відкритий урок виробничого навчання».

Детальніше...

 

З Днем студента!


 

Перемога у міжнародній олімпіаді з англійської мови

ПЕРЕМОГА

У МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Відповідно до виконання плану Познанської угоди, 10-12 листопада  у Доправній академії м. Тренчин (Словаччина) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з англійської мови.  У ній взяли участь учні з одинадцяти навчальних  закладів  Європи: України,  Польщі, Молдови, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Словаччини.

alt

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем залізничника!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Щоденною клопіткою працею багатьох поколінь створювалась і тепер примножується трудова слава колективів залізничного краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
У день професійного свята бажаємо всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.


З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.
 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери