Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Відкриття навчально-практичного центру


Відкриття навчально-практичного центру на базі

ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» з підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Помічник машиніста тепловоза», «Помічник машиніста електровоза», «Монтер колії»


 

28 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Помічник машиніста тепловоза», «Помічник машиніста електровоза», «Монтер колії», створеного відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації № 290 від 05.05.2017 року.

Детальніше...

 

Участь у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» з професії «Перукар»

10 листопада 2017 року в приміщенні Вінницького училища сфери послуг відбувся півфінал Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» з професії «Перукар».В конкурсі брали участь 4 профільних навчальних заклади Вінницької області (з міст Вінниця, Калинівка та Козятин). Тематикою, яка випали при жеребкування, для Вінницької області була «Створення образу в стилі субкультури. Панк».

Детальніше...

 

Перемога у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017»

З метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти Міністерство освіти і науки України за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017».

Детальніше...

 

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО - МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

30-31 жовтня 2017 року в Київському Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова  відбулася визначна подія у педагогічному професійному житті – науково-методична конференція «Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи».

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери