Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

З Днем Тетяни!

Прекрасне ім'я Тетяна оспіване Пушкіним і Єсеніним в своїх віршах. «Тетяна, пам'ятаєш дні золоті?», - Співав незабутній Петро Лещенко. Старе танго співака, яке і називалося «Тетяна», було дуже модним у ті роки, коли ще були молоді наші бабусі. І вони, повні сил і енергії, красиві, закохувалися і танцювали, слухаючи чарівні звуки ліричного твору. Жінки Тетяни дуже люблять свята, тому вкрай серйозно підходять до проведення урочистостей. Кожна дрібниця для них - не дрібниця. Свято для Тань - це політ фантазії, до якого вони підходять творчо.

Тож дозвольте привітати вас, дорогі Тетяни, з цим чудовим святом!!!

Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, теплом, ніжністю. Нехаль доля завжди посміхається вам і підтримує вас на вашому життєвому шляху. Зі святом!Директор КМВПУЗТ                                                  Стецюк А.О

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!


Адміністрація Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту щиросердечно вітає всіх з
наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!


Шановні відвідувачі нашого сайта!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб напередодні новорічних свят у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а у Вашому житті назавжди запанують гармонія та вдача!

Зичу всім Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові!


З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюк А.О.


 

З Різдвом Христовим!


 

Шановні учні, батьки, колеги та гості нашого сайту!

25 грудня Різдво святкує Римо-Католицька Церква, більшість протестантських Церков, а також частина православних.

Тож вітаємо з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами! Бажаємо щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!

Свято Різдва Христового нерозривно пов’язане з найкращими почуттями, які живуть в серці кожного і єднають нас. Це віра і надія на краще, любов до близьких, сподівання на порозуміння, вміння вибачати.

Різдвяні свята - це чудова нагода проявити щирість почуттів, відчути радість спілкування з рідними, друзями та коханими, поділитися з ними душевним теплом, висловити їм свою повагу та вдячність. Хай добрі слова і справи, сказані і зроблені в ці дні, багаторазово примножуються протягом року!

Нехай здіснюються усі Ваші благі задуми, панує благополуччя у родинному колі, а життя буде багатим на приємні події.

 

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.

 

Перемога у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

01 грудня 2017 року учениця групи № 322 (професія: «Кухар. Кондитер. Офіціант) Козятинського МВПУЗТ Сушко Тетяна у складі регіональної команди представників ПТНЗ Вінницької області взяла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за професійною компетенцією кондитерське мистецтво (майстер в/н Плисак Тетяна Михайлівна).

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери