Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

Перемога у міжнародній олімпіаді з англійської мови

ПЕРЕМОГА

У МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Відповідно до виконання плану Познанської угоди, 10-12 листопада  у Доправній академії м. Тренчин (Словаччина) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з англійської мови.  У ній взяли участь учні з одинадцяти навчальних  закладів  Європи: України,  Польщі, Молдови, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Словаччини.

alt

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем залізничника!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Щоденною клопіткою працею багатьох поколінь створювалась і тепер примножується трудова слава колективів залізничного краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
У день професійного свята бажаємо всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.


З повагою, колектив Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О.
 

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

31 жовтня 2016 року учениця групи № 26 КК/О Козятинського МВПУЗТ Мамчур Ніна у складі регіональної команди представників ПТНЗ Вінницької області взяла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE» за професійною компетенцією кондитерське мистецтво.

 

Майстер виробничого навчання Баланцева Т.М. (експерт) та конкурсант Мамчур Ніна

Детальніше...

 

ПЕРЕМОГА У ВОСЬМОМУ МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІІ "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ"

Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, компанією «Виставковий світ» була організована Восьмий Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» , який проходили з 25 по 27 жовтня в м. Києві.

Детальніше...

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери