Міжнародна сертифікація
Успішність студентів
Перекладач

День відкритих дверей

Шановні абітурієнти, гості та відвідувачі нашого сайту!

Адміністрація Козятинського МВПУЗТ рада запросити вас до нашого навчального закладу на «День відкритих дверей», який за багаторічною традицією проходить 3 березня о 9.30 годині!

Ми чекаємо на вас, майбутніх учнів, ваших батьків та друзів. До цієї події ретельно готується увесь училищанський колектив: керівництво, майстри в/н, викладачі та учні. Адже успіх будь-якого заходу залежить від професійної організації та підготовки.

Детальніше...

 

Вітаємо призерів обласних змагань

15 лютого 2018 р. відбулися  фінальні змагання з баскетболу серед юнаків за програмою  Спартакіади учнів професійно – технічних навчальних закладів Вінницької області. В змаганнях брала участь і команда Козятинського МВПУЗТ. У запеклій боротьбі наші спортсмени вибороли почесне ІІ місце.

Детальніше...

 

Із Днем святого Валентина!


Адміністрація Козятинського МВПУЗТ на чолі з директором Стецюком А.О. від усього серця вітає Вас, дорогі відвідувачі нашого сайту, із Днем святого Валентина!

 

Дві речі між людьми найбільшого вартують,
Життя й кохання - тіло і душа.
Без духа тіло - прах, його вітри роздують
Й знаку не стане, заросте трава
Так без кохання і життя тьмяніє
Як лист осінній піде в небуття
Щасливий той, хто зрозуміть зуміє
Що лиш Любов - продовження життя.


 

З Днем Тетяни!

Прекрасне ім'я Тетяна оспіване Пушкіним і Єсеніним в своїх віршах. «Тетяна, пам'ятаєш дні золоті?», - Співав незабутній Петро Лещенко. Старе танго співака, яке і називалося «Тетяна», було дуже модним у ті роки, коли ще були молоді наші бабусі. І вони, повні сил і енергії, красиві, закохувалися і танцювали, слухаючи чарівні звуки ліричного твору. Жінки Тетяни дуже люблять свята, тому вкрай серйозно підходять до проведення урочистостей. Кожна дрібниця для них - не дрібниця. Свято для Тань - це політ фантазії, до якого вони підходять творчо.

Тож дозвольте привітати вас, дорогі Тетяни, з цим чудовим святом!!!

Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, теплом, ніжністю. Нехаль доля завжди посміхається вам і підтримує вас на вашому життєвому шляху. Зі святом!Директор КМВПУЗТ                                                  Стецюк А.О

 
Працевлаштування
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери